Memurlar İşçiler dikkat!!! Devlet ne kadar yardımda bulunacak?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ilyasss tarafından paylaşıldı.

 1. ilyasss

  ilyasss Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  7 Ekim 2007
  Mesajlar:
  965
  Beğeniler:
  218
  Şehir:
  BURSA
  Seviye:
  Bakan Ekren, piyasayı canlandırmak için yeni önlem paketinde memur ve emekliye bir defaya mahsus ödeme planlarının olduğunu söyledi
  Başkan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Nazım Ekren, dün akşam AK Parti MKYK toplantısında ekonomik krize karşı yeni önlem paketi hazırlığı yaptıklarını açıkladı.
  Gazetelere yansıyan haberlere göre, dolardaki şok artış, ekonomide tehlike çanlarını artırınca AKP, yeni bir paketi gündemine aldı.
  Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, iç tüketimi artırarak piyasayı canlandırmak üzere memur veya emeklilere 200-300 TL tutarında harcama amaçlı bir defaya mahsus ödeme yapılması yönünde çalışmaları olduğunu aktardı. Ekren, altı sektöre teşvik içeren bir paket üzerinde çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

  alıntıdır.
   
  Volkan Bilirli ve Berke ÖZTÜRKMEN bunu beğendi.
 2. Berke ÖZTÜRKMEN

  Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

  Kayıt:
  23 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.906
  Beğeniler:
  317
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Dağıtılacak bu para borç ödemeye gider. Zaten yapılmış bir harcamanın ödemesi olacaktır. Yeni harcamalara gideceğini hiç sanmıyorum.
  Ha bu para yeni harcama yapmak için cesaret verir mi onu bilemem. Ama şu bir gerçek ki artık insanlar lüks tüketimi kısmış sadece zaruri ihtiyaçlar için harcamalara yönelmiş durumdalar.
   
  ilyasss bunu beğendi.
 3. #3
  ilyasss

  ilyasss Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  7 Ekim 2007
  Mesajlar:
  965
  Beğeniler:
  218
  Şehir:
  BURSA
  Seviye:
  çoğu insan istese bile lüks harcama yapamıyor zaten.geliri ancak ihtiyacına zoraki yetiyor. gene 300tl bu devirde az para değil mutlaka işe yarıyacaktır ama piyasa ne kadar canlanır o ayrı konu.
   
 4. planet58

  planet58 Spor Aşığı

  Yaş:
  58
  Kayıt:
  11 Aralık 2008
  Mesajlar:
  438
  Beğeniler:
  1.077
  Şehir:
  Trabzon
  Adı:
  mümtaz öztürk
  Bisiklet:
  Bianchi
  Seviye:
  Taşıma suyla değirmen dönmez..
   
  tuncdemir bunu beğendi.
 5. suzunkopru

  suzunkopru Onursal Üye

  Kayıt:
  19 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.234
  Beğeniler:
  1.599
  Şehir:
  İstanbul-Fatih
  Seviye:
  Öncelikle yapılacak bu yardımdan dolayı minnetlerimi sunarım. Bu devride 200-300 lira az para değil, tabii ki taşıma suyla değirmen dönmez, tabii ki alınan para ancak zaruri bir ihtiyaca gidecektir, teşekkür etmesini bilmek gerekir. Siyasi fikrine karşı olunabilir, ancak yapılan güzel bir hizmettir bunu kabullenmek gerekir.
   
  bfatih, Volkan Bilirli ve ilyasss bunu beğendi.
 6. ZekiAlper

  ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.911
  Beğeniler:
  1.653
  Şehir:
  Antalya
  Adı:
  Antalya Downhill Özel Antrenör
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Bunlar oy toplama bahanesi(Seçimlere az kaldı:D) :( Kalıcı uzun soluklu çözüm bekliyoruz ki istikrar saglanabilsin ki belirli bir refah seviyesinde yaşayabilelim..
   
  Berke ÖZTÜRKMEN bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....