Melih GÖKÇEK ankaralıların maillerini bekliyo

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
sevgili değerli arkadaşlarım biliyorum ki biz ankaralılar olarak bisiklet yolumuzun olmadığı bi kesindir.Bunun için melih başkanımıza ankaraya bisiklet yolu yapması için mailiniz esirgemeyin.Unutmayın ne kadar çok mail o kadar çok çare....perşembe günü tgrt de ankaranın gündemi programı( saat 22:00 )nda ankaralıların sorularını , aklında olanları ve akla takılanları cvplıcak....

bilgiler benden....

mail sizden .....

ankaraningündemi@tgrthaber.com

BAŞKENTİMİZ ANKARA İÇİN AB ye yakışır bi şekilde.....

Scudo

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
merhaba
Bence sadece Ankara'lılar yollamamalı.Bütün bisiklet severlerin ilgilenmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla
Murat Altıncan

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
evet öyle düşüyorum ama herkes gereksiz konularla ilgileniyo....şunun şurasında 33 saatimiz var ne kadar çok mail gönderirsek birimizden biri mutlaka okuncaktır.
sanırım kimse ilgilenmediği için ankaraya bisiklet yolu gereksiz olarak düşünüyolar....

sifa

Aktif Üye
Tepki
58
Merhaba,

Bunban birkaç ay önceydi, yanlış hatırlamıyorsam FBTv de Delta Bisiklet'in yetkilisinin bisiklet sporunu tanıtıcı bir röpörtajı vardı. Orada yetkili kişi, bir fırsatını bulduğunda Sayın İ.Melih Gökçek'e bisiklet yolu yapılmasını arzu ettiğini söylediğini, Sayın Başkanın ise 'Burası tatil kasabası mı bisiklet yolu yapalım' diye cevap verdiğini söylemişti. Sayın başkanımız bisikleti tatil eğlencesi olarak görüyor olmalı.

Malesef sehirlerimizi yönetenler benim şehrim de güzel olsun bunun için gideyim Amsterdam'a, Londra'ya, Sevilla'ya bakayım, oradaki güzel şeyleri şehrime getireyim demiyorlar, 400 kişi Tayland'a çiçek fuarına gidiyorlar.

Ama bu bizi yıldırmamalı, her fırsatta e-mail, telefon vs ile, sözlü olarak isteklerimizi iletmeliyiz. Yeterince çoğalırsak, bisikletin sağlık ve çevre için yararına inanmasalar bile, oy kaygısıyla destek verirler. Bizler göremesek de belki çocuklarımız o günleri görür.

sevgiler,
şifa

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
aynen katılıyorum pembe panter kardeşim her ne kadar ismini bilmesem de.....ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum ama niyeyse konuyla önyargımı söleyeyim kimse ilgilenmiyo gibi biz PS olarak neredeyse aktif olan tüm üyelerimiz maillerini göndermiş durumda bunun sebebi de ankaraya sadece ben istemiyorum bisiklet yolunu tüm ankara halkı için tüm PS, tüm BF , tüm bisiklet severler için istiyoruz.....
Maillerinizi esirgemediğiniz için şimdiden teşekkürler...

ankaraningündemi@tgrthaber.com

mail adresi...

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
konu günceldir...

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@xykare

arka arkaya birden fazla mesaj göndermek..

bakınız (link)

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
ok murat abi zaten konu bitmiştir melih gökçek çıktı konuştu ama ben yoktum evde bakamadım tvye....
teşekkürler flood yapmamın sebebine gelince herkes mail atsın die yapıyordum.bu konuda beni uyardığın için tekrardan teşekkürler...