Mekanik km saati

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar aramızda mekanik km saati kullanan var mı? Varsa görüş ve düşüncelerini paylaşabilirlermi? Digital km saati arasında kalite farkı falan varmıdır?

Scudo

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
evet ben kullanmıştım.. ilk cıktıgı yılllarda (1995-96 )merak edip aldım..ama çok kullanışlı degiller ilk zamanlar çalışması güzel ama zamanla ön tekere baglantı hortumunun içindeki çelik yay uçlarında deforme oluyor..saglıklı göstermiyor. ve saat kutusu içindeki yay ve ibre o kadarda saglıklı dönmüyor.. tek kelimeyle beş para etmezler...sakın para veripte almayasın..5 lira fazla ver 15-20 ytl ye güzel bir dijital saat alabilirsin..
dijital saatler daha uygun ve kaliteliler..

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Teşekkür ederim arkadaşım,10tl ye açıkartırma sitelerinde görmüştüm,o yüzden sordum,dediğin gibi almaya değmez

Tepki
135
Bende manyetik km saati alacaktım baktım çok büyük gidonda fazla yer kaplıyor geri vazgeçtim diitalini aldım.

Tepki
135
Bende manyetik km saati alacaktım baktım çok büyük gidonda fazla yer kaplıyor geri vazgeçtim diitalini aldım.

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Mekanikler eskide kaldı artık, yolda yaşlı bir amcanın bisikletinde gördüm elektronik vardı.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bu mekanik göstergelerde lastik çevresine göre ayar yapılması mümkün mü gidilen hızı doğru ölçmesi bakımından?

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
ben kullandım ama arada ses cıkartıyor ve çok yer kaplyor