mekanik disk fren kolu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında osman ulubaş tarafından paylaşıldı.

1. osman ulubaş

osman ulubaş Yeni Üye

Seviye:
    iyi akşamalar benim bisiklet sedona 711 d 24 vites mekenik disk.ben bu bisiklete 27 vites slx vites kolu alacağım ve ayrıca slx fren kolu almayı düşünüyorum ama slx fren kolu mekanik disk e takılabilirmi.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

2. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    slx fren kolu v-brake se olur. eğer hidrolik koluysa olmaz. dediğim gibiyse rahatlıkla kullanabilirsiniz.

osman ulubaş bunu beğendi.
  3. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hidrolik fren kolu olmazsa eğer takılabilir her hangibir sorun çıkarmaz olur yani :D:)

osman ulubaş bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
604136_10151528665302769_722716731_n.jpg
Bisiklet almak için sayısız sebep bulunabilir :) Kilo vermek de popüler sebeplerden biri... Ben, ilk yol bisikletimi aldığımda 3 ayda 11 kilo vermiştim. [ATTACH] Yeme alışkanlığımda da hiçbir...