Mehmet Kurt Namı-ı Diger Deli Memet(1)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Kısa ya da uzun vadade,yaşadığımız bu yerküre içerisinde bizi mutlu kılan nedir diye düşündüğünüz oldumu hiç. İnsanoğlunun doyumsuz aç olan yanı su götürmez bir gerçek. Herşeyin en iyisini, en güzelini pervassızca dur durmak bilmeden istemesi biz insanların belkide en kötü yanı. Erdemlerimizden,kendimizden uzaklaşmamıza neden olan bu olumsuz duygulardan nasıl ve ne şekilde kurtulunacağını bilmiyorum. Bildiğim tek şey insanın küçük de olsa arada bir silkelenip. Neden ve niçinlerin peşi sıra geldiği suallerle kendini doğrultması gerektiği gerçeğidir. Bu gerçek biraz olsun biz insanların yanıbaşımızdaki zenginliklerimizin farkına varmamıza sebeb olacaktır.

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Turistler de sizinle aynı karelerde yer almıslar gerçekten de çok şanslısınız, gençler!! ;)
Devamlarını bekliyoruz...

• Beğen
Tepkiler: candede

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Sanıyorum Japon turistler.Gerçekten Ürgüp ve çevresi bu mevsim bir harika!Hele de bisikletle turlamak daha keyifli olsa gerek.Bize bu keyifi yaşatığınız için teşekkür ederim.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Forumda Nevsehır gezılerını gordukce heveslenıyorum bısıkletı kaptıgım gıbı gelıcem bır gun oralara,
gezılerınızın devamını dılerım, tesekkurler.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
ateze ye katılmamak elde değil.Bende fırsatını bir bulabilsem, bir kaçabilsem, listenin en başında Ürgüp geliyor.Ayaklarınıza sağlık arkadaşlar, ayağınızdan pedal eksik olmasın...

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Katkıda bulunan tün dostlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel olan herşey sizlerle olsun.
Yüreğim ve Sevgimle...

• Beğen
Tepkiler: Haşim Okyay