Medex 2008

Konu, 'Outdoor' kısmında gizer tarafından paylaşıldı.

 1. gizer

  gizer Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  28 Kasım 2006
  Mesajlar:
  414
  Beğeniler:
  172
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  İlgilenen arkadaşlar için;

  MEDEX 2008 fuarı başta Dalış endüstrisi ve Outdoor endüstrisi olmak üzere bu profillerin içerisinde yer alan deniz ve doğa turizmi,doğa sporları,su sporları,sualtı avcılığı ve olta balıkçılığı sektör ve aktivitelerinide kapsayan geniş bir yelpazeyle profesyonelleri buluşturduğu gibi hobi sahipleri içinde büyülü bir şov dünyası hazırlamaktadır.

  Demostrasyon havuzu, basınç odası ve tırmanma duvarı ,çocuklar için “outdoor kids” alanı MEDEX 2008 fuarında dalış okulları , dalış malzemesi firmalarına ve outdoor firmalarına belli bir program akışı içerisinde kullandırılacak,firmalar ve dalış okulları aktivitelerini sergileyecektir.

  Kurulan Basınç odası ziyaretcilere tanıtılacak,basınç odası, hiperbarik oksijen tedavisi, dalış acilleri ile ilgili konularda paneller düzenlenecektir.

  Toplam 1 konferans ve 4 panelle sektörün birçok sorunu ve geleceği mercek altına alınacaktır.

  Dalış camiasının dünya rekortmenleri , yerli ve yabancı ünlü simaları,sualtı ve doğa fotoğraf sanatçıları imza standlarında sevenleri ve hayranlarıyla buluşacak çeşitli gösteriler,paneller,firma sunumları,sergiler ve konferanslarda konuşmacı olarak yer alacaklardır.

  MEDEX 2008 uluslararası katılımcı standlarıyla ve uluslararası profesyonel ziyaretçileriyle kendi ülkelerinin dalış dünyalarını tanıtacak, aynı zamanda ülkemizin yatırımcıları ile bağlantı kurma fırsatını yakalayacaklardır.

  Dalış yörelerinin yerel yönetimlerinin tanıtım standları açacağı fuar yurt içi ve yurt dışı katılımcı ve ziyaretçilerine bu büyülü sektörü tanıtmaya ,ülkemize yeni turizm girdileri yaratmaya doğru yelken açacaklardır.

  Fuar yerel basın ve televizyon kanalları tarafından haber yapılacak, İstanbul içi billboard'larda, İDO iskele,vapur ve deniz otobüslerinde,yurtdışı fuarlar ve sektör dergilerinde aynı zamanda e-marketing yoluyla tanıtılacaktır.24 Ocak 2008 Perşembe akşamı İz tv’nin yapımcısı Savaş Karakaş imzalı “ Derinlerdeki Kahraman Mustafa Ertuğrul “ adlı filmin galası medyanın davet edilmesiyle gala+fuar açılışı olarak gerçekleşecektir.

  MEDEX fuar projemiz iç ve dış turizm platformunda başta dalış endüstrisi olmak üzere buna bağlı birçok sektörü harekete geçirecek bu alanda ciddi bir katma değer oluşturarak,Akdeniz çanağının bu sektördeki en büyük fuarını yaratarak yatırım sektörü haline gelmeside hedeflenecektir.

  Kaynak:
  http://www.medex2008.com/default2.asp [Ziyaret tarihi: 25.01.2008]
   
  Spec bunu beğendi.
 2. Spec

  Spec Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  22 Haziran 2006
  Mesajlar:
  476
  Beğeniler:
  703
  Şehir:
  istanbul
  Seviye:
  Kaliteli outdoor giyim malzemelerini bu fuarda daha ucuza temin edebilirsiniz. Ürün yelpazesi de oldukça geniş. Bir gidin görün derim , eliniz boş dönmezsiniz.
   

İlginizi Çekebilir

Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...