Satıldı Mechanix elidivenler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Kışlık ve yazlık kullanabileceğiniz bol miktarda mechanix marka eldivenler var elimde.Açıkçası iki çeşidini ben kullanıyorum ve elime tam oturuyor.Asıl amaçları bisiklet olmasa da bisiklette kullanılabilecek eldivenler. Her biri 25$

bisikletcanavari

Seviye:
    Arkadaşlar ilan günceldir.Memleketim Ordu'da iki gezi yaptım.Ben de soldan 3 olan eldiven vardı.Milletin eli uyuşurken ben çok rahattım.Ele de cuk oturuyor...

bisikletcanavari

Seviye:
    Konu güncel...

bisikletcanavari

Seviye:
    Konu güncell..

İlginizi Çekebilir

6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.