Max. 800 lİraya kadar ÖnerebİleceĞİnİz mtbler.

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
çıplak gözle gördüm güzel bisiklet.xc 1000 kullanıcısıyım memnunum.kronu anlamadıgım şekilde kotuluyorlar.kıskançlıkmı var anlayamadım :). forumda şikayetler genelde xc 250 lerde. sedonalarda güzel bisikletler.(bence) carraro daytona kdr tipsiz bir bisiklet görmedim.Genelde herkese onu tavsiye ediyorlar.Eğri bir kadrosu var.Arabada kaporta bisiklette kadro önemli bence.her parça bozulabilir sana kalan kadron.

Scudo

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@ergin111

Katılıyorum,kron hakkındaki şikayetleri anlamış değilim.Nedense içten içe Kron'a adi gözüyle bakar oldum,sedonaları araştırmaya başladım karşıma bu çıktı bakar mısınız ?
(link)

aykut34

Üye
Tepki
5
selami merhaba 2.el sıfır gibi carraro h race 473 düşünürsen ara beni ilanı forumda var tel:0535 787 85 39

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Yusuf,tavsiye için teşekkür ederim ama o bisiklet o parayı hak etmiyor bence.Şu ilandaki bisiklet hakkında yorun yapar mısınız ? Full deore.
(link)

yusuf41

Üye
Tepki
8
Bak o sedone iyimiş pazarlıkla 800 e alırsın.

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
2. el taraftarı değilim ama siz bilirsiniz.Yani bu bisikletin garantisi felan ne olacak belki bir sorunu var sizin üstünüze kalacak.Ben sıfır alın derim:)

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Bisikleti test sürüşünden sonra alacağım,görüştüğüm kişi daha pazarlığa girmeden en son ne olur dedim 50 yi almam 800 olur dedi zorlarsam daha da ucuz olabilir ama bu bisikleti önerir misiniz ? Değer mi 800 lira ?

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Adam büyük ya bisikletten pek anlamıyor,kullanmıyormuş zaten.

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Bisikletten pek anlamayan biri için Sedona 761 - Deore set ayrıca Schwalbe lastikler biraz fazla gibi :) ne dersiniz ??? Dikkat edin derim, anlamıyor diye düşündüğünüz kişi suya pedallatıp. Susuz döndürmesin. Diğer arkadaşları'nda dediği gibi satma nedeni çok önemli( o anki yüz ifadesi ve inandırıcılığına dikkat etmek gerek ) .

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Çok görüşme vaktim olmadı,bisikletten pek anlamıyor yorumunu ilana bakarak söyledim.Telefonla görüştüğüm de ise kullanmıyorum kömürlükte duruyor garantisi yok 1 senelik falan dedi. Benim kafama takılan bu fiyatın bisiklette bir problem var gibi şüphe uyandırması.

yusuf41

Üye
Tepki
8
Ayrıca sedoneyi kaç yıl önce almış sorabilirmiyim zaten yeni bisiklet nasıl yani alıpta kullanmamış ne değişik insanlar var:) Alma bence o bisiklette bişeyler var .

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Yusuf bisiklet 1 senelikmiş,1-2 ay kullanmış gerisi kömürlükte..

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Olsun sıfır bisiklete binme hazzını alamadıktan sonra olmaz bence... En iyisi sıfır alın kafanız rahat olsun garantisi olmadığına göre bir şey var çünkü bisiklet 1 senelik olduğuna göre bir bisikletin en az 2 yıl garantisi olur.Bir de kaçak olma ihtimali var garantisi olmadığına göre bu bisiklette bir bit yeniği var kısacası.

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
@farukbas77
kaçak derken suriyeden esat rejiminden kaçmış bir bisikletmi :).2. el aldım memnunum bnm aldıgım kişide 5-6 kere bindim dedi göbeğindende anlaşılıyordu.göbeğe dikkat varsa kullanmıyor demektir

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bisikleti gördüm,kullandım test ettim,hiç bir problemi yok.Bisikleti bilmeyen birisi diye kastettiğim kişi de bisikletten en az benim kadar anlıyor ve o da bisikleti 1.200 küsüre çok çok az kullanılmış şekilde bisikletçiden almış.Her şeyi konuşup anlaştık sağolsun 750 liraya bıraktı.
Özellikleri şu şekilde ;
Maşa : Suntour xcr
Jant : Alexrims g6000
Lastikler : Schwalbe racing ralph
Gidon ve sele takımı kendine ait.
Gerisi Shimano deore

Maaşım 3-5 gün içinde elime geçince bisikleti alacağım,fotoğrafları sizinle paylaşacağım.

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Bisikletin hiç bir yerinde mm oynama,kayma yok.Sadece pedalın 1 tanesinde vuruktan dolayı göçük var ve kullanıma bağlı çizikler.

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
İçine sindiyse eğer bize şimdiden hayırlı olsun. güle güle kullanmak düşer. Şimdiden kazasız, bol pedallamalar.