max 600 TL ŞEHİR Bisikleti arıyorum

Ece Özkul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
Herkese Merhaba

Göztepe - Kartal arası sahilyolunda kullanmak üzere uzun zamandır 21VİTES ÜZERİ!! olan ŞEHİR Bisikleti arıyorum bütçem kısıtlı olduğu için rahatlıkla seçim yapamıyorum. Yaptığım araştırmalarda en uygun tercihin Salcano City Sport olduğuna karar verdim ama dediğim gibi MAX 600 TL bütçem var .

Bu durumda Salcano city sport veya dediğim gibi bu bütçe için farklı bir önerisi olup bisikletini satmak isteyen var mı?

Scudo

maliturkel

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
bianchi miles bisikletim var.
ben tamamen yol bisikletine geçtim.
bunu da satıp kızıma bir başka bisiklet almak istiyorum. ilgilenirseniz görüşürüz.

Ece Özkul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
özelden mesaj attım teklifinizi öğrenebilirmiyim

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
1 mayıs-12 mayıs arası turumu bitirdikten sonra bisikletimi satılığa çıkaracağım. Salcano city sport 27vs (Suluk-suluk kafesi-psi göstergeli pompa-yama takımı-yedek iç lastik-kadro çantası-kilit-zil-ön-arka lamba) yanında vereceklerim fiyatım 600 lira sondur.

Ece Özkul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
12 Mayısa kadar uygun bir fırsat çıkmazsa teklifinizi değerlendiririm teşekkürler :)

Tepki
14
Bisiklet
Bianchi
ikinci el almak yerine 700 tl ye çıkarıp bütçeyi salcano city sport 60 düşünebilirsiniz . ben bir hafta önce aldım işe onunla gidip geliyorum memnunum

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
Bence ikinci ele hic bulasmayin. Salcano City Sport bisiklet icinde en ucuzu 60 modeli fakat o da 21 vites ve tabi diger ozellikleri de ust modellere gore dusuk.

Ece Özkul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
Salcano cty sport 60 vb . bunları araştırmıştım ama İbrahim Beyin de dediği gibi ozelikkleri düşük bu yuzden 2.el de şansımı denemek ıstıyorum :)