Satıldı Mavic UST Tubeless Teker Seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Uğur Taşdemir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    [​IMG] [​IMG]

Çemberler Mavic 819 V-fren UST Tubeless.
    Göbekler Shimano XT CL
    Teller DT Swiss Champion
    Ruble Shimano XT 11-32

Fotolar temsilidir, isteyene orijinal fotoyu msn den yollarım. Teker setini 3 ay önce sıfır ördürdüm. Fiyat 200 eu.(Ruble dahil) 05353953466

2. sutozu

sutozu Aktif Üye

Seviye:
    mantis iii bi fırsat sunduun için öncelikle tşk. ederim jant seti almayı düşünüüyorum fakat şu ara biraz zor olur diye düşünüyorum

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Sutozu, Mantis'in sattığı gerçekten iyi bir jant seti, sağlamlığı ve yeni olması çok büyük iki artı :). Tutturdu "Mavic Crossmax SL alacağım, hidrolik disk frene geçeceğim" diye o yüzden satıyor. Yine de set için Mantis'le (Uğur) irtibata geç derim ;).

Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    İlan kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.