Satıldı Mavic SLR,XTR,Ritchey,Salcano(carbon),Truvativ,Cube...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında atakibrahim tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. atakibrahim

  atakibrahim Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  6 Ocak 2008
  Mesajlar:
  815
  Beğeniler:
  320
  Şehir:
  Ankara Bisikle
  Seviye:
  Teker seti:Mavic Crosmax SLR jant seti,Continental Race king 2,0 tubeless lastikler:Jant seti yeni bisiklet üzerinden hiç kullanuılmadan sökülmüştür.Hiçbir sorunu yoktur.Sadece rotor montaj esnasında ön teker sol tarafda sökülürken 1-2 çok ufak çizik vardır.Bu çizikler resimlerde görülmektedir.Jant telleri alu7005 içi boş,jantlar cnc de işlenmiş extra hafif duvarlar,seramik rulmanları sayesinde çok akıcı göbekler,tubeless hazır kullanım,titanyum QR ler,centerlock uyumlu göbeklere sahiptir.Hafif ateleti sayesinde kolay kullanım ve atak dönme tepkisi verebilme özelliklerine sahiptir.Bu set dünyanın en iyi jant setlerinden birisidir.jant seti toplamda 1520gr dır.Lastikler adet 650 gr dır.

  Teker seti fiyatı 1600TL dir.
  Lastik çift fiyatı 175TL dir.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Kadro :Salcano XC-010 carbon 48cm kadro bedeni büyük geldiği için hiç kullanılmadan sökülmüştür.Hiçbir sorunu yoktur.Kadro ile birlikte karbon furç takımı ve sele kelepçesi verilecektir.Kadro ağırlığı 1380gr dır.Fiyatı 1100TL dir.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Sele borusu: Ritchey UD carbon WCS 31,6mm çapında 350mm boyunda kadroma uyum sağlamadığı için hiç kullanılmadan sökülmüştür.Kadroya giren kısımda mikron vernik çizikleri mevcuttur. Ağırlığı 188gr dır.Fiyatı 260TLdir.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Ön aktarıcı:XTR FD-M985 10 vites uyumlu üsten çekme alttan kelepçeli.Aktarıcı kadroma uyum sağlmadığı için kullanılmadan satıyorum Ağırlığı 132gr.Fiyatı 150TL dir.
  [​IMG]
  [​IMG]

  Gidon :Truvativ Team carbon 580mm boyunda, 31,8mm boğaz bağlantısı, gidon üzerinde entegre alu kapatma.Kullanımdan dolayı kaynaklanan vites ve fren kolu bağlantı yerlerınde vernık kalkması vardır. Fiyatı 90TL dir.

  Barend:Cube Ready For Race barend.Kullanımdan dolayı kaynaklanan ufak tefek çizikler vardır.Ağırlık çifti 60gr dır.Fiyatı 60TL dir.
  [​IMG]

  Ürünlerin tamamı memnuniyeet garantili olup hiçbir sorunu yoktur.İzmir içi elden teslim edilir. Ankara ve İzmir dışında havale masrafı alıcıya aittir.İzmir dışındaki alıcılar için kargo masrafı alıcıya aittir.

  İletişim için: 0537 694 87 21 atakibrahim@gmail.com
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-3-3_9-57-26.png
Bisiklet sürerken ne kadar enerji tasarrufu sağlayabileceğimizin matematik hesabı :) Yazıdan anlaşıldığı kadarıyla bu tasarruf yüksek hızlar için geçerli olmasına rağmen, 16-20 km/s hızla bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.