Mavic Crossride & Crosstrail jant seti aranıyor!!!

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar temiz, akort gerektirmeyen ve göbeklerin sorun olmayan uygun fiyatlı bir jant seti arıyorum. Uygun fiyat deyince crossride bir adım öndedir ancak almaya değecek bir fiyata crosstrail önerisi olan varsa onu da değerlendirebilirim.
ÖNEMLİ NOT:Jant seti alınıp, çalışmasında herhangi bir problem olmadığı görüldükten sonra para yatırılacaktır. "sen ücreti yatır, beğenmezsen geri gönder gibi teklifler de sunmayınız".

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@Cüneyt Kılıç
Arkadaşım iyi akşamlar,Bu cümlen ile sana koşulsuz güvenilmesini istemişsin fakat unutmaki karşındaki kişi içinde ona güvenilmesi önemlidir.Bu nedenle forumdaki diğer alışverişlerde olduğu gibi,ürünün ücretini yatır yatırırken 1 hafta içinde geri iade koşulu iste.Beğenmezsen paranı iade ettikleri an kargo ücretini karşılayarak ürünü geri gönder.Kendine güvenilmesini istiyorsan sende karşındakine aynı oranda güvenmelisin.

Sağlıcakla kal...

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@reha genç

söylediklerinde kesinlikle sana katılıyorum, burada olayı tamamen kendime çekmiş gibi görünebilirim ki doğrudur da, ama keşke senin dediğin olayı herkes yerine getirse. anlatabildim mi? benimle irtibata geçecek kişiye ben gerekirse kimlik numaramı da veririm. herkesten iyi niyet talep ediyoruz ama forumda bile bazı kurallara uyulmuyor ki o yüzden "Kara liste" oluşturuldu zaten. burada iki tarafta mağdur olabilir. yani birisi birisinden üstün değildir. parayı yatır ben göderirim cümlesiyle ürünü gönder parayı yatır aynı anlamdadır. ama genelde ilki işliyor bu kuralın. karşıklıklı güven olsa zaten hiç sorun değil. başıma 3. defa gelmesini istemediğim için böyle birşey yazma gereği duydum. yoksa kötü niyetli bir durumum yok ya da olayı üstüme çekme gibi.

uur

Daimi Üye
Tepki
21
dostum elımde crossrıde jant setı var 2009 model yaklasık 50-100km kullanıldı ıstersen fotograflarını gonderbılırım

monstermen

Üye
Tepki
6
slm arkadaşım elimde sıfır ayarında bi çift jant setim var eğer ilgilenirsen tlf numaranı özelden atabilirsin ben seni ararım

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Jant seti temin edilmiştir... konu kapatalabilir.