Mavi Bisiklete Destek

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
Mavi Bisiklet Kanserde erken tanı 2.Etap

Roche A.S nin gecen sene 1. etabı ISTANBUL-ANTALYA parkuru nun ardından bu sene 2. etap İSTANBUL-İZMİR Olarak belirlendi,19 Mayıs caddebostan dan baslayacak olan mavi bisiklet yolculugu 26 mayısta izmirde sona erecek.
Bu yılki etkinlige gecen seneye oranla daha cok katılımcı gelirse o denli bagıs birikmis olacak memografi merkezlerı icin kurulan fonda,mümkün oldugu kadar fazla katılımcılarla yol boyunda kurulacak olan standlara gidip kayıt olmalarını rica ediyorum bir dostunuz olarak ,cunku ne kadar cok katılımcı olursa Roche o kadar bagısta bulunacak,gecen seneki İSTANBUL-ANTALYA arasında toplamda 3000 katılımcı olmus bu sene en az 15.000 kisinin katılıma istirak etmesi hedefleniyor.
Tüm bisiklet forum dostlarını mavibisiklet kampanyasına katılmaya davet ediyorum.bizim formumuzda sadece 8000 uye var gecen sene sadece 3000 kisi katılmıs bu sene yalnızca bisiklet forum üyeleri katılsa heralde 3000 ı bulur.

İstanbulda yasayan bisikletforum üyeleri 19 mayısta caddebostan a bir ugrasalar yeter,saglıcakla kalın .19 Mayısta caddebostan da görüsmek dileklerimle.

Bu yıl Mavi Bisiklet meme kanseri için yolda!
http://www.mavibisiklet.com/images/kurdale.gif
Kanser tedavisi konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine geniş kaynak ayıran Roche; ülkemizde de ciddi bir sağlık sorunu olan kanser konusunda sosyal sorumluluğunun gereği olarak, geçen yıl başlattığı “Mavi Bisiklet, kanserde erken tanı için yola çık” kamuoyunu bilinçlendirme kampanyasını bu yıl da farklı bir rotada sürdürecek.
(link)

http://www.mavibisiklet.com/images/hdr_sendekatil.gifKampanyaya destek veren her katılımcı adına Roche, T.C. Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkanlığı'nın uygun göreceği yerlerde mamografi merkezlerinin kurulması için oluşturulan fona katkıda bulunacaktır.

detaylı bilgiyi (link) adresinden ulasabilirsiniz.

PROGRAM
19-5-2007 İSTANBUL CADDEBOSTAN SAAT 12:00

19-5-2007
Bursa
19 Mayıs 2007, Cumartesi
Halk Semineri
Kültür Park - 17:00
Uzm. Dr. Erol Aksaz
Halka Açık Bisiklet Parkuru
Parkur Başlangıcı: Atatürk Stadı Önü - 18:00
Parkur Bitişi: Kültür Park İçi

Balıkesir
20 Mayıs 2007, Pazar
Parkur Başlangıcı: Gar Önü - 16:00
Parkur Bitişi: Stadyum Önü
Halk Semineri
Stadyum Önü - 17:00
Prof. Dr. Şehsuvar Gökgöz

Manisa
21 Mayıs 2007, Pazartesi
Halk Semineri
Cumhuriyet Meydanı - 17:00
Doç.Dr. Rüçhan Uslu - Prof.Dr. Mustafa Tireli
Parkur Başlangıcı: Moris Şinasi Çocuk Hastanesi Önü - 18:00
Parkur Bitişi: Cumhuriyet Meydanı

Denizli
22 Mayıs 2007, Salı
Halk Semineri
İncirlipınar Parkı - 17:00
Doç.Dr. Şenol Coşkun - Prof.Dr. Ergün Erdem
Parkur Başlangıcı: Denizli Belediyesi Önü - 18:00
Parkur Bitişi: İncirlipınar Parkı

Aydın
24 Mayıs 2007, Perşembe
Halk Semineri
Atatürk Meydanı - 17:00
Prof.Dr. Uğur Yılmaz - Doç.Dr. Ali Galip Deneçli
Parkur Başlangıcı: Migros / McDonalds Önü - 18:00
Parkur Bitişi: Atatürk Meydanı

İzmir
26 Mayıs 2007, Cumartesi
Halk Semineri
Cumhuriyet Meydanı - 12:00
Doç.Dr. Ulus Ali Şanlı - Prof.Dr. Ömer Harmancıoğlu
Parkur Başlangıcı: İzmir Fuarı Lozan Kapısı - 13.30
Parkur Bitişi: Cumhuriyet Meydanı

• Beğen
Tepkiler: Şeref ARSLAN
Scudo

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Sevgili Harun;

Bir problem olmazsa 19 Mayıs günü oradayım abicim. Şurup gurubu bensiz olmaz. :D

Sevgiler + Saygılar

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Haruncum,
Madem ki şurup grubunu tozlu raflardan, yollara çıkarıp voltranı oluşturacağız,
fazla söze gerek yok, 19 mayısta görüşürüz...

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Geçen yıl Mavi Bisiklet projesi yürütülürken, projenin başındaki halkla ilişkiler firmasında staj yapıyordum. Sırf bu proje için belki de bir kaç bin tane telefon görüşmesi yaptım 3 hafta boyunca :). Bu yıl da tekrarının gelmesi açıkçası ilkinde emeği geçen birisi olarak beni çok mutlu etti.
Sanırım bu sefer proje biraz daha kapsamlı olacak, duyduklarım arasında bir kaç reklam filminin çekildiği de var ;).
Yine en güncel haberleri forum üzerinden sizlere iletmeye çalışacağım...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Harun abim bilgilendirme icin tesekkurler :) 19Mayis'ta gorusmek uzere..;)

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
evet dostlar :) bir kısmımız gelirken turup bir kısmımızda surup almayı unutmasın,sonra hep beraber voltranı olusturacagız,
halilcigim heberlerin devamını senden bekleyecegız ama ılk once 19 mayısta cadde bostanda gorusmek uzre.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
DEGİSİKLİKLE İLGİLİ BILGILENDIRME.

Bursa
19 Mayıs 2007, Cumartesi
Halk Semineri
Kültür Park - 17:00
Doç.Dr. Bülent Orhan - Dr. Erol Aksaz
Parkur Başlangıcı: Atatürk Stadı Önü - 18:00
Parkur Bitişi: Kültür Park İçi

Balıkesir
20 Mayıs 2007, Pazar
Parkur Başlangıcı: Gar Önü - 16:00
Parkur Bitişi: Stadyum Önü
Halk Semineri
Stadyum Önü - 17:00
Doç.Dr. Mutlu Demiray - Prof. Dr. Şehsuvar Gökgöz

Mavi Bisiklet - Kanserde erken tanı için 2.Etap
Kanser tedavisi konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine geniş kaynak ayıran Roche; ülkemizde de ciddi bir sağlık sorunu olan kanser konusunda sosyal sorumluluğunun gereği olarak, geçen yıl başlattığı “Mavi Bisiklet, kanserde erken tanı için yola çık” kamuoyunu bilinçlendirme kampanyasını bu yıl da Türkiye Bisiklet Federasyanu ile işbirliğiyle farklı bir rotada sürdürecek.

Bu yıl Mavi Bisiklet meme kanseri için yolda!Roche İlaç firmasının ISTANBUL-ANTALYA parkurunda düzenlediği 1. etabın ardından, 2. etap, bu sene İSTANBUL-İZMİR olarak belirlendi. 19 Mayıs'ta Caddebostan’dan baslayacak olan “Mavi Bisiklet” yolculugu 26 Mayıs’ta İzmir’de sona erecek.
Etkinlige ne kadar cok katılımcı gelirse mamografi merkezlerı kurulması amacıyla oluşturulan fona yapılacak bağış o denli fazla olacak. Dostunuz olarak, mümkün oldugu kadar fazla katılımcıdan güzergah boyunca kurulacak olan standlara gidip kayıt olmalarını rica ediyorum, cunku ne kadar cok katılımcı olursa Roche o kadar bagısta bulunacak. Gecen seneki İSTANBUL-ANTALYA parkurunda toplamda 3000 katılımcı olmus; bu sene bu rakamın üzerine çıkılması hedefleniyor.
Tüm bisiklet forum dostlarını Mavi Bisiklet kampanyasına katılmaya davet ediyorum.Bizim forumumuzda 8000 uye var. Gecen sene sadece 3000 kisi katılmıs bu sene yalnızca bisiklet forum üyeleri katılsa bile herhalde 3000 ı bulur.

Bir bisikletsever olarak Cem Ceminay da bu kampanyaya destek oluyor ve Caddebostan'da DJ i ile birlikte katılımcıları coşturmak üzere 19 Mayıs'ta yerini alıyor...

İstanbul'da yasayan bisikletforum üyeleri! 19 Mayıs'ta Caddebostan'a bir ugrasanız yeter.
19 Mayıs'ta Caddebostan da görüsmek dileklerimle.

Bu yıl Mavi Bisiklet meme kanseri için yolda!

• Beğen
Tepkiler: Murat EVGİN

izumi

Üye
Tepki
32
Tekrar merhabalar,

Bu sefer de' Türkiye Bisiklet A Milli Takımı sporcuları yine Mavi Bisikletleriyle 'organizasyonu var arkadaşlar!!!!

'Mavi Bisiklet, İstanbul’dan İzmir’e gidiyor. Yol üzerindeki duraklarında kanserde erken tanının önemini anlatıyor, yine herkesi pedal çevirmeye çağırıyor'.

Bizler forumun sıkı takipçileri olarak birbirimizi haberdar etmeli ve bu anlamlı organizasyona katkıda bulunmalıyız.

Tarih:19 Mayıs Cumartesi
Toplanma yeri Caddebostan Tike Restaurant önü
Pendik'e pedal basıyo.Toplanma saati 12:00.

Umarım mesaiye kalmam gerekmez!!:cool:
İmkanı olanlar hatta imkan yaratanlar katılımı arttırabilirler.

Pinar

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok güzel bir organizasyon herkezin haberi olması gerkli bilgiler için teşekkürler :)

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
duyuru için teşekkür...mugla yolculuugu olmasaydı orda olucaktım ben de:) güsel bi organizsayon,mümkün oldugnca çok kalabalık toplanır umarım:)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Arkadaşlar (link)Mavi Bisiklet'ten bize gelen basın bültenini bulabilirsiniz :). Detaylı bilgiyi yine aynı konudan güncel olarak takip edebilirsiniz. www.mavibisiklet.com'u da unutmayalım :)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Ya arkadaşlar hava durumunda yarın için gök görültülü sağnak yağışlı olacak diyor. Hay Allah yaw. :(

Sevgiler

MFG(+)

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Fatih - MFG(+)

Fatih'cigim ne oldu surup gurubunda yagmura karsı bır antipatimi var ? :)

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
çok istediğim halde polonezköy yarışına gelemiyorum :( bu durumda 19 mayıs günü mavi bisiklete destek için elimizden geleni yapacağız.
saat 16:00 dan itibaren Bursa Kültürparkta olacağız...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Fatih - MFG(+)

yağmurlu havada şurup şarkısı daha iyi söylenir,
sadece şarkı sözlerini biraz değiştireceğiz o kadar...

turup gibiyim turup turup,
sucuk gibiyim sucuk sucuk...
:D

athena1

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Trek
Acaba bu grup 1.Etap ta olduğu gibi Mecidiyeköy'denmi hareket edecek? Eğer bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Teşekkür ederim iyi akşamlar...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@athena1

Eger bahsettiginiz sey gecen yil oldugu gibi etkinlik oncesi yol bisikletcileriyle bogaz koprusunu gecmek ise, ogrendigim kadariyla bu sefer boyle bir etkinlik yokmus.

athena1

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Trek
@Tugberk Tezel

Evet bahsettiğim o. Niye kötümü olmuş geçen sene :( Ben çok keyif aldım. Grupta sadece yol bisikleti bende vardı ama olsun (milli takım harici tabi:)) Ya ben diyorum sabah çıkayım 9 da mköyde olacak gibi. Varmı böyle birşey düşünen.

Mecidiyeköyden kalkışın olup olmayacağını soracağımız bir telefon numarası falan yokmu kimsede. Biraz benimki geç kalmış birşey ama :( Neyse. Çıkmadık candan ümit kesilmez...