matb ye 1.50 lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında onur özlem tarafından paylaşıldı.

1. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben bisiklet topluyorum eski bisikletimde 2.0 lastiklerle şehir içinde gerçekten çok zorlanıyordum bende 1.50 yada 1.75 lastik takmaya karar verdim ama şunu merak ediyorum acaba jantlara uyacakmı ölçüleri varmı ?

2. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam ben lastikte 1.50 , 1.75, 2.0 veya 2.2 kalınlık farklarının her janta uyup uymadığını sormak istiyorum. Şuan 2.2 smart sam takılı . 1.50 slick lastik taksam jantıma uyar mı ? diye bir soruyu başka bir konudada sormuştum buradada soruyorum cevap alamadım çünkü

M.E. bunu beğendi.
  3. Cem Coşkun

Cem Coşkun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
greg-lemond.jpg
Daha iyi bir tırmanışçı olmanın üç anahtarı (1) Zihinsel hazırlık (2) Daha hafif bir vücut ve (3) Akıllı taktikler. Pro: Greg LeMond (3 kez Tour de France şampiyonu, 2 kez dünya yol şampiyonu,...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...