Maşaya Takılan Ön Farlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar şu dinamolu ön farları hepiniz biliyorsunuz, hem güzel aydınlatıyorlar hemde maşanın çamurluğu da taktığımız deliğine sabitleniyorlar.

Ben dinamo kullanmıyorum ancak o farlardan bir tane almak istiyorum. Var mı dinamosuz, pille çalışan ve o bahsettiğim yere takılan bir far ?

Biraz araştırdım ama her buldum dediğimde kadroya gizlenmiş bir dinamo kablosu çıktı.

Çok pahalı değillerse bir tane alacağım.

Scudo

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
(link)
bu urun var benim bildigim ama canli gormedim. disk fren kullandigim icinde benim kullanamiyacagim bir urun ama v fren kullaniyorsan bakabilrisin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Enteresan bir ürünmüş ama aradığım bu tarz bir ürün değil. Önümü aydınlatacak bir far arıyorum. Tabi bu özelliğe uygun çok far var ama bunun maşaya takılan ve dinamosuz olan versiyonunu bulmam gerekiyor.

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
Aradığın üründen yakınlarda yoksa uydurursun ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Telle bile bağlanır farkındayım da kaliteli bir şey olmasını istiyorum

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
Aydınlanmak istersen Fenix BC30 ve Fenix pilleri tavsiye ederim. Aşağı yukarı 300-500 TL tutuyor pilleriyle beraber. Ama o dediğin bölgeye tutturabilmek için özel bir aparatı yok ta bir şeyler uydurulabilir. Ben bisikletin arka bacağına bağladım feneri ama iple şunla bunla doladım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Burak_Dingiloglu

Fazla gece sürüşü yapmıyorum-yapmayacağım. Ve yaptığımda da petzl in iyi bir kafa lambasını kullanacağım.
Bu ön far, sadece maşaya takılan ön farların görünümünü sevdiğimden ve tabi bir miktar önümü aydınlatması için alacağım. Öyle 100 dolarlık bir ürüne ihtiyacım yok.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Merhaba
@Burak_Dingiloglu

Hangi lamba kullanıyorsunuz?

Fenix bc30 ise bilgi verebilir misiniz