maşa

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında canerkukudaroğlu tarafından paylaşıldı.

1. canerkukudaroğlu

canerkukudaroğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    merhaba herkeze iyi bayramlar arkadaşlar benim bisikletim salcano xrs 300 maşam hasar gördü bisikletim en alt seviye bir bisiklet maşa aramaktayım yardımcı olursanız memnun olurum .

2. OnurA

OnurA Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Türkiyede yeteri kadar çeşit bulamayabilirsin.Belki 2. el sitelerden takip ederek, parça satış yapanlardan bulabilirsin.
    Ayrıca yurtdışı sitelerde çok fazla seçenek mevcut.75 Euroya kadar çok güzel alu maşalar bulunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...