masa üstü bilgisayara usb wireless adaptörü

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
önerilerinizi bekliyorum arkadaslar mumkun oldugu kadar uzak ve guclu cekım

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dealextreme de 15 20 liraya birçok seçenek vardı. ordan bir tane alabilirsin.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Menzil nedir? İstediğiniz mesafe?

Mhmt_EMR

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Tern
Bitenekadar.comda
"USB Kablosuz Ağ Adaptörü (1 Km Mesafe)
39,90 TL" var, benzerini kullanıyorum çekim gücü iyi. Sanırım işinizi görür.:in:

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
@MustafaOzkul

olabıldıgınce guclu ve uzun menzıllı olanın abı bırkac secenek sunarsanız arasından seceyım ben

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
indor ve outdor antenler var onlarıda araştırsan iyi olur. Marka olarak Airties, Usrobotics kullanılabilecek markalar. Mesafe konusuna gelince değişken etraftaki diğer sinyaller duvarlar hepsi durumu etkiliyor.

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
@abdulhamit

etkılerı daha onceden de duymustum abı ben almısken en ıyısını almak ıstıyorum o antenler usb adaptorlerden daha mı ıyı acaba

Tepki
23
bu konuyu bende merak edıyordum bı bılgısı olan var mı arkadaslar sunu alırsanız memnun kalırsanız gıbı

Tepki
23
konu hakkında bılgısı olan arkadslar daha detaylı bılgı ıcın yardımlarınızı beklıyoruz

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
2 yıl önce teknosa dan 40 tl ye aldım(adını hatırlamıyorum). interneti çektiğim yerle aramda bir daire vardı(ben 1. katta o 3. katta oturuyordu) arkadasım laptobuyla full çekerken ben ne yapsam yapayım 2 den yukarı çıkmıyordu süreklide kesiliyrdu.laptoplardaki wirelessler çok daha kuvvetli.bende bir araştırma yaptım denemedim fakat internette çok detaylı anlatımlar var.basit bir wireless adaptörle bile 1.5km den full internet çekenler vardı..el yapımı anten kullanıyorlardı bir araştır istersen...

Onurleo

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Amoeba
Aşağıda linkini verdiğim tarz bir cihaz temin ederseniz hem kurulu hemde bağlantı açısından sorun yaşamazsınız. Bildiğim kadarı ile şu anda piyasada bulabileceğiniz USB cihazlar içerisinde en kuvvetlisi 2watt gücündeki bu alıcıdır. Tabi bu cihazın anten kısmını çıkartıp patch panel antenler yada yagi anten ile destekleyip alış mesafesini dahada arttırabilirsiniz.
(link)

Volkan Berberci

Aktif Üye
Tepki
37
Elimde var birtane. TP-LİNK. 54m High Gain Kutusu var içinde driver.vs mevcut.Model no :TL-WN422G ilgilenirseniz özelmesaj atabilirsiniz