MAŞA fren Yatağı yalama

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erhan81 tarafından paylaşıldı.

1. Erhan81

Erhan81 Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar

Bugun ön dısk fren balalatamı değiştirirken fren sistemını maşaya baglantısını fazla sıkarak yuvanın tekini yalama yaptım ? ( vide yerinden cıkıyor ama sıkılmıyor) bunun için bir çözum varmıdır . malum daha büyük bir somun olmayacaktır bu seferde fren baglantı delıklerinden geçmez diye düşünüyorum maşa rock shox xc30 fren bl m615

2. phrygian

phrygian Kıdemli Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    geçen sene aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım ve helicoil diye bir şey önermişlerdi bir araştırın isterseniz.

Erhan81 ve Murat Cömez bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....