Mart Ayında Gelecek Olan Canyon

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
Selam arkadaşlar yeni kadro siparişimi verdim Mart 2014 ayında teslim olacak ama ben şimdiden bu sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
(link)
kadrom Canyon Ultimate CF SLX Boyu M (56) olacak ve VCLS Post 2.0 sele borusu ile gelecek
hazırda bulunan donanımlarımda
Sram red black grup set
aynakol yaprakları q ring oval 36/53
Easton 56 mm carbon aero jantlar
continental competition 700x22 tubular lastikler
ritchey wcs carbon gidon
prologo nago tr40 nack ful siyah carbon raylı sele
blackburn camber mat siyah suluk kafesleri
look keo blade carbon pedallar
garmin 810 bisiklet bilgisayarı
jagwire road pro carbon silver braided fren ve vites kabloları
Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar bisikletimi topladığım zaman fotoğraflarınıda sizlerle paylşacağım.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayırlı olsun Tunç bey Grupset ve diğer elemanları nerden aldınız acaba , onlarda yurt dışı mı ?

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
evet çoğu yurt dışından geldi ve birkaçıda alındı ancak önümüzdeki ay gelecek. Bazılarıda mevcut bisikletimden sökülecek.

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim velespitte 2 hafta sonrasında gelecek ama benimki ücretsiz :D.Ne bisikleti olacağıda belli değil :D.Fransa'dan gelecek.İnşallah topluca bisikletlerimize kavuşuruz.Rabbim kazasız pedallamayı nasip etsin.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Muhteşem.
Güle güle kullanın, şimdiden.

Sormak istediğim, kadroyu nasıl alacağınız?
Almanya'dan kargo ile gönderilecekse eğer, vergi konusunda bilgi verebilir misiniz? Gümrükten nasıl çekeceğiniz konusunda?

Neden soruyorum, çünkü aynı kadroyu almayı ben de düşünüyorum. Fakat 1500 euro üzeri kargoların gümrük konusunu bilmiyorum.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
Ben Finlandiyalı bir firmada çalışıyorum. Kadro Finlnaldiya'ya yollanacak. İş arkadaşlarımdan birisi Türkiye'ye gelirken alıp getirecek. Yada bende arada gittiğim oluyor Finlandiya'ya iş için kendimde alıp gelebilirim. Evet direk Türkiye'ye gelmesi durumda nakliyesi ve gümrük masrafları oldukça yüksek olacaktır. Ben getirtebilirsem sizede ne oldu nasıl oldu bilgi veririm Gökhan bey. Hatta sorunsuz olursa ve hala almak isterseniz yardımcı olmayada çalışırım. Ama böyle yapmasaydım aynı şekilde Almayada ki bi arkadaşıma sipariş edip gidip şahsen kendim almayı planlıyordum. Neticede bisiklet nakliyesine ve gümrüğe onca para vermek yerine ucuz uçak bileti daha kolay çözüm diye düşünüyordum. İyi günler

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
Gule gule kullanin.
Cok zevkle toplanmis.

Mehmet B

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Diğer
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hocam

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
bu konu başka bir başlık altında konuşulduğu için geçerliliği kalmadı sanırım , ondan dolayı kilitlenebilir.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.