Marmaris Yol Yarışı Hk.

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Marmaris' te 07-08 Nisan 2012 de yapılacak yol yarışlarının erteleneceğini duydum. Konu hakkında yazı da bulamadım. Bilgisi olan var mı?

2. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    İptal edildi diyen de var, edilmedi diyen de. Bir kısım da sadece yıldızların yarışlarının iptal edildiğini diğer kategorilerin iptal edilmediğini söylüyor.

3. adilcan adısanoğlu

adilcan adısanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ben yıldız b sporcusuyum sadece bizim yarışlarımız iptal oldu

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

teşekkürler, az önce Türk işi spor organizasyonu kendini hatırlattı. perşembeden yola çıkıp gidecek insanlar varken çarşambadan iptali açıklanıyor. başka ülkelerde 1 yıl önceden yapılan şey hani.

İlginizi Çekebilir

IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...