Marmaris Turunç 17.03.2007

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@H.Can DEMİREL
Sevgili Can, düşenin dostu olmazmış :p fazla bir problem yoktu allahtan, kendi kendimi tedavi ettim. Araçlar konusunda haklısın eğer arkamdan araba geliyor olsaydı büyük ihtimalle boyum uzamış, hacmim azalmış olurdu :rolleyes: , kask ve eldiven kesinlikle şart. Yazın biliyorsun pek fazla vaktim olmuyor, o yüzden baharı iyi değerlendirmek istiyorum; bu arada haftasonu bisikletle gelemiyorum, üzgünüm.
Fren kollarının yerini değiştirmesi için bisikletçiye verdim bundan sonra sorun olmayacak, güzel sözlerin için de çok teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK
Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
fotoğraflara baktıkça içim açıldı çok güzel bir gezi ve anlatım teşekkürler yüreğinize sağlık devamını bekleriz :)

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Fırat Abi ellerine sağlık.

Fotolar kalitesiz çıksa da yeşili ve maviyi yansıtmaya yetmiş. Senin bunu düşünüp bizlerle paylaşman bile yeter. Pedalına sağlık. Hoşça kal...

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Fırat Merhaba
Önce gelmiş geçmiş olsun diyorum. Bu düşüşler hepimizin başından geçiyor.Yeterki kalıcı hasar vermesin. Yaralar ve acılar, bir müddet sonra geçiyorlar. Yaşları küçük rakamlılarda daha çabuk, benim gibi büyük rakamlılarda ise biraz daha geç sürede dede olsa geçip gidiyorlar.

Fotoğraf makinan olmasada, genede çok mükemmel resimler çekip , gezdiğin yerlere ,bizleri gene hayran bırakıyorsun.

Gezilerinin devamını diler sana, sevgi ve selamlarımı gönderirim
Hoşçakal.

• Beğen

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili İsmail, Edi55, Felis911 ve Kevser hepinize çok teşekkür ederim, her birinizle buralarda pedallamak büyük keyif olurdu... İnşallah bir gün beraber gezmek kısmet olur... teşekkürler...

• Beğen

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Ender Abi mesajın için teşekkür ederim; merak etme senin nüfus kağıdı eskir hatta bisikletin eskir ama sen kolay kolay eskimezsin, maşallahın var bizden çok yol yapıp, hızlı yaşıyorsun daha ne olsun! Sağlık ve Esenlikler dileklerimle...

• Beğen

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@H.Can DEMİREL
Sağolasın Can, eğer gelebilecek olursam bisikleti zaten getiririm. Gelme durumum olursa sana telefonla ulaşırım. :)

• Beğen

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
gercekten güzel bi gün olmuuş.manzaralar zaten süper yaa