Marintek'e (ve Scott'a) teşekkür

Konu, 'Scott' kısmında gatila tarafından paylaşıldı.

 1. gatila

  gatila Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  667
  Beğeniler:
  963
  Şehir:
  çerkezköy
  Seviye:
  Bir süredir Sportster serisi ile ilgilenmekteyim.
  Çeşitli modelleri arasında kararsızlıkla birlikte yakın zamana kadar en çok ilgilendiğim model olan P3'ü mağazalarda bulamamıştım. Geçen hafta detaylı bilgi almak için Marintek'i aradım fakat yetkilisi olan Erol bey o anda yoktu. "Sonra ararım" dememe rağmen telefona çıkan yetkili ısrar ederek benim irtibat bilgilerimi aldı. Ve bu sabah Erol bey beni aradı. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ederim. Uzun uzun yardımcı olması, her türlü detaydan bahsetmesi bir yana, sadece beni aramış olması bile süper birşey. Bir satınalmacı olarak bana bu tür detaylar çok şey ifade ediyor. Scott seçiminin ne kadar doğru olduğunu anladım. Scott'u ilk defa tanıyor olsam bile anlardım ki: detaylara önem veren, kaliteden ödün vermeyen bir firma.
   
  Hakan Yazman bunu beğendi.
 2. XES

  XES Aktif Üye

  Kayıt:
  27 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  150
  Beğeniler:
  66
  Şehir:
  Baschkenthe
  Seviye:
  Scott'tan çok Marintek'in bu yapıcı yaklaşımını alkışlamak gerek. Daha önce başka konularda da kendilerinden alışverişim olmuştu, o zaman da benzer alaka göstermişlerdi.
   
 3. proteo

  proteo Aktif Üye

  Kayıt:
  7 Şubat 2007
  Mesajlar:
  129
  Beğeniler:
  94
  Şehir:
  Antalya
  Seviye:
  Yaklaşık 2 hafta önce Scott sportster P3 almamda çok büyük emeği var Erol beyin. Özellikle kadro konusun da şüphelerimi giderdi. L boyutunda ki kadro dedikleri gibi tam bana göre. Bunun yanısıra bisiklet hakkında verdikleri bilgilerin ne kadar doğru olduğuna bizzat şahit oldum.
  P3 serisi gerçekten tek kelime ile harika ben çok memnunum bu tür bir bisiklete sahip olmak isteyen arkadaşlara düşünmeden gönül rahatlığı ile alın derim.
   
 4. gurkankas

  gurkankas Onursal Üye

  Kayıt:
  20 Mart 2007
  Mesajlar:
  2.655
  Beğeniler:
  1.402
  Şehir:
  Balıkesir/Merkez
  Seviye:
  Marintekden şimdiye kadar alışverişim olmadı ama bu ilgiyi çok iyi bilirim.Aynı olay Erdoğanlar bisikletle aramda olmuştu.numaramı ilk önce annemi arayarak almış Lütfü abim.aynı gün beni aramışlar fakat ulaşamamışlar aynı günün akşamı tekrar aradılar ve bisikletimin jantları hakkında biraz alternatif sundular.ve bnm seçtiğim jant setinin daha üst bir modelini hiçbir fiyat farkı almadan bisikletime takmışlardı.bu gibi firmalar çok az gerçekten.