Marin resmi sitesi

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
peki Türkiye'deki satışını hangi firma üstlenmiş durumda?

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sayın Marin seven arkadaşlar San Anselmo 750$ ve San Rafael 590$ bisiklet modelleri ile çok ilgileniyorum üzerindeki ekipmanlar çok iyi görünüyor. Birde 29'' hamilton 29er 495$(USA sitesindeki fiyatlardır) farklı bi ürün bu bisikletleri kullanan yada detaylı bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Ekonomik bir modellerle
Geotech Street 28--299€
Sedona SD 311 Erkek-- 315€ - ile yola çıktık araştır araştır geldiğimiz nokta marin bisikletler oldu artık iyi bir şey alıcaz herhalde öyle görünüyor 3 gün sonra değiştirmek istemiyorum 43 yaşındada biraz yakışan birşey olsun istiyorum görüş ve önerilerizi bekliyorum arkadaşlar.

Ayrıca comfort olarak geçen Marin Stinson 485$ - Marin Lagunitas 540$ - Marin Redwood 590$ bunlarda olabilir Sonuç olarak 485$ ile 750$ (USA sitesindeki fiyatlardır) arası 6 farklı Marinden fiyat performans olarak en iyi seçimi yapmak istiyorum Antalya şehir merkezinde yaşıyorum genellikle asfalt ağırlıklı olmak üzere sadece hafta sonları gezi, piknik, plaj bazen hafif toprak yollarda olabilir kullanım için en doğru seçim sizce hangisi???