Marin Gestalt 2 Alınır Mı ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında -Cihan- tarafından paylaşıldı.

1. -Cihan-

-Cihan- Yeni Üye

Adı:
    Cihan Y.
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selamlar . Yol bisiklette çektiğim lastik patlama ve yol bozuklukları nedeniyle cyclocross tarzı bisikletler bakmaya başladım gönlümde yine bir yol bisikleti var tabi :snzdglsn: ..

Marin Gestalt 2 Yol Bisikleti Şu bisiklete merak saldım ön aktarıcı bulunmuyor sram xt ile apex kombinlenmiş . 3000 fiyat bandında satan sitelerde var tabi .

Birde aklımda meride scultura 300 var , bu ikisi aynı fiyat bandında geziniyor . Aklım çok karıştı hangisi alınmalı bilemiyorum .Ömür boyu kadro garantili sram Marin mantıklı seçimmidir?

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_10-43-17.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...