Manitou Skareb Elite

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
100mm, sadece disk fren uyumlu.

Disk fren somun yuvalarindan alttaki yalama oldu. Ben uzunca bir somunla 3 ay kadar sorunsuz kullandim ama garanti veremem. Amortisor olarak cok iyi durumda, ve yedek parce olarak kullanilabilir.

Fiyat vermiyorum, gonlunuzden ne koparsa ;)

http://img237.imageshack.us/img237/1057/skarebimg6440jq4.jpg

Scudo
Tepki
0
100 koptu :D maşan çok güzel alıcak olana hayırlı olsun ne diyim ama fiyatta verde benim şaka yaptığım gibi abuk rakamlar veren olmasın

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
sattim gitti :p :D
Gercekten ne istenir bilemiyorum, o yuzden fiyat koyamadim zaten :eek:

Tepki
0
sıfırını araştır ona göre uygun bi fiyat ver yada takas kabul edermisin bilmem ama onu da belirt

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Eğer maşayı sadece alt disk yuvası yalama oldu diye satıyorsan, ben de Delta Bisiklet veya direk olarak Manitou ile irtibata geç. Bir ihtimal yardımcı olabilirler. Her ne kadar biraz masraf edecek olsan da en azından sağlam bir maşa olur...
Bu arada görmüş oluyoruz ki Manitou'nun sivriliği (bu sistemi ondan başka kullanan yok da :D) başa bela olabiliyormuş. :) Teşekkürler...

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
Aslinda yaptirsam bile kullanamayacagim, ve o yuzden elimden cikartmak istiyorum. Dedigim gibi, amortisor olarak cok iyi durumda ve parcalari eski model bir skareb'i yenilestirmek icin kullanilabilinir. Ya da alt bolum siparis edilip yeni gibi kulanilabilinir, ve hatta v-fren uyumlu hale bile getirilebilinir. Ama tabi biraz ugrasmak lazim.

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
fiyat olarak bi bilgi verırsen ilgilenen arkadaslara yardımcı olmus oluruz, veya bu işlerden anlayan yanı ıkıncı el pıyasasını takıp eden varsa onlarda fıyat koymanda yardımcı olacaklarını sanıyorum.. mesala cagrı ve halıl arkadaslarımız...:)

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
Gercekten fiyat hakkinda hic fikrim yok :). Birileri yardimci olursa ben de sevinirim.

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
evet arkadaslar, fiyata karar verdim sonunda :D

450 YTL

Ama yaninda hediye olarak 2006 model bir (link) veriyorum ;)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
şakamı yapıyosun

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
Hayir ciddiyim

Su an elimde 3 tane amortisor var. Gordukce tuylerim diken diken oluyo :D. Ikisi acil gitmeli :eek:

http://img50.imageshack.us/img50/8259/img6481resizess4.jpg

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
@gascon

fox satılıkmı ?? ve özellikleri nedir kaç model ne kadar kullanıldı yada herhangi bir arızası varmı

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
@gascon

amortisörden çok anlamam. farklı çok fazla amortisör kullanmışlığım da yoktur ama ben olsam Manitouları satar, Fox'u kullanırdım.

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
Haklisin Tayfur, ben de oyle olsun istiyorum. Hatta o yuzden Manitoularin toplam fiyatini 450 YTLye kadar dustum ki bu ikisinin gercek degerlerinin yarisindan bile dusuk. Bence bu kacirilmaz bir firsat. Bakalim, insallah hayirlisi neyse o olur.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Gercekten düşük bir fiyat. Hemen olmasa bile, çok uzun olmayan bir zamanda müşteri bulunacağını zannediyorum ben. ;)

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
En son, ve uzerine pazarlik yapamayacagim fiyatlar:
R7 400 YTL
Skareb 90 YTL
ikisi beraber 450 YTL (bu da artik soylemis bulundugum icin ;))

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
ya bi sorum olacak r7 yi v frene civirebılırmıyım, veya ona verecegım masrafı onü disk frenımı cevırsem.. arkadaslar bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.. cunku ona gore almak ıstıyorum...

gascon

Daimi Üye
Tepki
303
R7'i v-frene cevirmek disk fren almaktan daha masrafli olabilir. Tabi bu arada tekerlek gobeginin de disk uyumlu olmasi gerekir. Benim on Magura Marta'yi verebilirim ama fiyati diger disklere gore biraz pahalli. :)