Satıldı Manitou r7 süper maşa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında sezai arabacıoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sezai arabacıoğlu

sezai arabacıoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    [​IMG]100mm çalışma mesafeli jelatinleri bile sökülmemiş sıfır ayarında bisiklette renk uyumu için beyaz fox maşa aldığım için satılıktır yaı fiyatından aşağı fiyattır deltada 1000 tl olan üst seviy bir üründür sadece renginden dolayı satmay karar verdim şaft uzunluğu 18.5 19 gibi gelio 450 tl resim ayarlarını yapamadım daha ayrıntılı resim için alttaki linkteki bisikletteki maşadır
    http://bisikletforum.com/showthread.php?t=85234

İlginizi Çekebilir

upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.