İptal Edildi Manitou maşalara kaliperi bağlamak için adaptör

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Nevzat KÖSEOĞLU tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    merhabalar
    manitou maşalara kaliperi bağlamak için adaptör arıyorum elinde olan veya nereden temın edecegımı bilen birisi varmı 160 mm rotor kullanacagım

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kaçkar bisikleti arayabilirsin onda bir aralar giant lar için gelen adaptörler vardı Post Mount u Is yapan...

Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    sordum ama yokmus delta bisiklette varmıs ama cok pahalı geldı 15 20 euro civarı dedıler arayısım hala suruyor eger bulamazsam mecburen delta bisikletten alıcam

hala arıyorum ilan güncel

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.