Manisada kamplı konaklı bisiklet turu,Katılımcı bisiklet severler aranıyor.

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi manisada,foça aliağa yada başka bir güzergaha bir günlük kamplı bir bisiklet turu düzenliycem,
sen kimsin derseniz ben celalbayar üniversitesi doğa sporları klübü kurucularından ve başkan yardımcısıyım.gerekli kamp mazemeleri klübümüz tarafından karsılanacaktır.çadır,tulum vb eksik mazemeler,ve katılımcılardan hiç bir ücret alınmayacaktır!!!
Gelmek isteyenler bir kaç gün içinde bana haber vermeliler cünkü katılım sayısına göre mazeme sayısı ayarlanacak ve kişi sayısıyla ilgili Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bilgi verilecek şuanda katılım sayısında sınırlama yoktur,ama iki,üç gün içersinde katılım sayısı kitlenir.
Cbü üniversitesi diğer bölümlerinde okuyan arkadaşarı tura bekliyorum,turumuza 18 yaş sınırı koyuyorum,bir sornaki turda yaş sınırı 16 olucak.
Gelmek isyeten her bisiklet severi turumuza bekliyoruz.
iletisim:manisali_@hotmail.com

Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cihanbesyo

Ne şirin bir teklif.. :p
Şunu merak ediyorum.. bu bahsettiğiniz, kulübünüz tarafından karşılanacak malzemelerin intikali nasıl? gerçekleşecek..

Zira kamplı, konaklamalı; ÇADIRLI bir tur deyince benim aklıma oldukça fazla sayıda ve teferruatta madde geliyor..

ben gelirim diye tahmin ediyorum..

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
@Sencer KAN

Önce söyle bir açıklamaya yapayım.bu turu düzenlemedeki amaç cbü üniversitesinde okuyan ve manisadaki bisikelet severlerin,akitivite eksikliğinden sikayet etmeleri.
yani insanları spora yönlendirmek için diyebiliriz,siz izmirlisiniz galiba,tabi sizde katılabilirsiniz.
Buzamana kadarki turlarımız herzaman manisa celal bayar ünicersitesi B.E.S.Y.O. bahçesinden olmustur.gerekli mazemeler besyoda muhafaza edilir,çıkış zamanından 30-45 dakka önce besyo bahçesinde buluşulunur,bağaj yüklemeliri yük dağıtımları olur,yola çıkılır dönüştede,tur besyo bahçesinde biter mazemeler yine besyo ya bırakılır.
Bir de kamp için gerekli mazemeler neler demissin,biz genelde çadır mat tulum,gerekirse bisiklet-bisiklet kaskı alıyoruz Bunlardan fazla bir kamp mazemesi ihtiyacımızda olmuyor.Çünkü turyapılar yerler ve kamp yerleri şehir merkezlerine yakın ve deniz kıyısı olarak seciyoruz.Yemek ihtiyacını daha basik sekilde görüyoruz yani.
Sizin aklınıza gelen çesitli maddeler nedir!

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cihanbesyo

Harfler, imla, kelimeler azıcık kaymış ama tatmin edici bir açıklama olmuş.
Teşekkürler..

Söylediğin gibi bir planlama ve bölüşüm turun orjin noktasında gerçekleştiriliyorsa, bu, genel anlamda götürelecekler listesine de bir gözatma fırsatını başta! vereceği için endişeye zaten mahal bırakmayacaktır.

Zira, mevsim KIŞsa başka,
YAZsa başka başka ihtiyaçlar elzem ve opsiyonel kategorisinde her zaman karşımıza çıkacaktır.

CBÜ için güzel bir etkinlik olacağından eminim.
Nazik teklifiniz için teşekkürler..:)

İyi pedallamalar.

İlker Var

Aktif Üye
Tepki
193
Bisiklet
b'Twin
benide ekle cihan bende varım ,ama bagaj olayını halletmem lazım haftaiçine kadar.

• Beğen
Tepkiler: cihanbesyo

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Gidilecek mekan bilgisi benim mi gözümden kaçtı acaba?

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
@aydin

(foça aliağa yada başka bir güzergaha bir günlük kamplı bir bisiklet turu düzenliycem.)
Yani gözünüzden kaçmış,turun güzer gahının belli olmadığı burda belirtiliyor,Bunun sebebide katılacak kişilerin ne performansa sahip olup olmadıkalrını bilmememizden kaynaklanıyor.
Zaten bisiklete aşık kişilerin turun nereye yapılacağını yazmamışsınız sorusunu yönelteceklerini sanmıyorum.
Bu turun güzergah kararı katılımcıların ortak isteleriyle alınacaktır.
iyi forumlar...

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
@İlker Var

ilker sen liste başısın dostum,ama birşeydiyim millet çok duyarsız kalıyo nerde bir ay önce toplanlım turlar düzenleyelim diyenler anlamadım valla,bedava yaptık diyemi acaba:).neyse suanda 4 kişiyiz.4 kişiylede çok güzekl bir tur yaparız.ama Nereye yapalım sende bir fikir,nereye istiyorsun,tani şuna dikkat etmemiz gerekiyor.uzaklık önemli,kamp yapılacak yerin olması önemli.sende fikrini yaz.

İlker Var

Aktif Üye
Tepki
193
Bisiklet
b'Twin
dostum aklıma ilk gelen yer foça,urla da olabilir ama orada kamp yapılacak uygun yer var mıdır bilmiyorum.başlangıç için 4 iyi bi sayı bence ramazandan ve üniversitenin daha açılmamasından dolayı ilgi az olabilir,bide haftaiçi yapıyorz turu işi gücü olanda vardır bunlarıda hesaba katmak lazım ama umarım her geçen turda sayımız artar.

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
ya okul acıldıgında besyodan 10larca kişi katılacak,ben istedimki diger bölümlerden falan yazanlar vardı onlarıda aramıza katalım neyse gelmek isteyenler 2 gün içersinde mesaj yassınlar.buarada ben bugün hastalandım simdi baya hastayım ama biri iki güne gecer :).
Biliyosun focaya ben 2-3 tur yaptım orda kamp yapılacak çok güzel bir yer var deniz kıyısı hatta bahsttigim yer ingiliz burnu diye geciyo en son festival oldu rock festivali,neyse katılmak isteyen baska bisikletciler olmassa kendi aramızda karar alırız.Bidahaki turlada falanda bir daha foruma haber vermem cünkü besyodan çok kişi katılıyo hatta tulum cadır yetmiyo,birtek sen le bir iki işi var dısardan sizleri cagırırm.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Cihan selamlar,

Turu haftasonuna alıp bir de net bir tur programı yayınlarsan eminim ki kendi imkanlarıyla da katılanlar/ katılmak isteyenler olacaktır.

• Beğen

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
Gelmek isteyen iki kişi hafta içini istediği için hafta içi ne aldım.istek olursa hafta sonunada alınabilir tur.
3-5 kişi daha gelmeye niyetlense ben herseyi kesinleştiricem.
bu arada besyolu ögrencilerle yaptıgımız önceki bir tura ayit fotograflar var alttaki linkteki sayfada ,ciddeyetimizin anlasılması adına bakabilirsiniz.
(link)

İlker Var

Aktif Üye
Tepki
193
Bisiklet
b'Twin
cihan turda son durum nedir? haftaiçinde havanın baya yağışlı olacağını söylüyolar,turu haftasonuna alsak daha iyi olur.

• Beğen