Manisa

özcan topal

Daimi Üye
Tepki
135
Biz Varız face ten manisa bisiklet grubu diye yazın çıkıyoruz özcan topal facedende ulaşabilirsiniz tur yapıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Melih GÜLER
Scudo

Ufuk Yılmaz 45

Aktif Üye
Tepki
28
Selam arkadaşlar ben 17,5 yaşındayım bisiklet sporuna yeni başladım bana eşlik edecek yol arkadaşı arıyorum eğer Akhisardaysanız tanışalım.

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Bende Manisa'ya yeni taşındım facebook sayfasınada üye oldum organizasyonlardan haberdar olmak isterim.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
meraba ufuk abi ben onurcan akhisardayım isersen birgü 2 miz tur yapalım bende bisan nuance var işmi görüyor

Tepki
15
Salihli de street kullanan var mı varsa bana ulaşın haftaya tatile geliyorum yaklaşık 3 hafta orada kalıcağım anımda bisikletimide getireceğim street yapan arkadaşlarla tanışmak isterim :) Street başlamak isteyipde başlayamayanlar da soruları varsa bana sorabilir :) :)

Tepki
15
Haftaya tatil nedeni ile salihlide olacağım freeride kullanan veya başlamak isteyen arkadaşlar varsa tanışmak isterim.

Tepki
15
oyokda doğcı çoktur gelsen benseni iniş bikesiyle bile inemicen yerlere götürürm bni faceden eklersin (mert türkmen)

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
meraba bende akhisardan onurcan aramıza hoşgeldiniz birgün gelmeyi planlıyorum salhiliyee bisikletle ordan ver elini izmir yada alaşehir sizide bekleriz akhisara saten yakın uzakda deil

çağrı ilter

Aktif Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott
kardeşim ben burda mtb ya da yol bisikleti görsem ağlıcak durumdayım o derece kısır bi yer o yönlerden. sen fr kullanan bulursan helal olsun elini öperim:) ama salihli sokaklarında tek de olsa görmek isteriz seni o ayrı. en azından ben isterim

Tepki
0
@anıl sevgi

selam ben önder.manisada oturuyorum.toplama bir bisikletim var ve işe onunla gidip geliyorum.organize sanayii de çalısıyorum.evden iş yerime varmam 15-20 dk sürüyor.çok zevkli bir şey bisiklete binmek.ben pro.bisiklet alma planları yapıyorum ama çevrmdekiler motor araba al ne işin var pahalı bir bisiklet alıp diyor.:) tabii ki de tadını bilmiyorlar.eger istrersen tanısırız birlikte gezeriz.ok...cevap bekliyorum.

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.073
Bisiklet
Corratec
Manisa Merkezdeki arkadaşlarla diğer çevre ilçelerdeki bisiklet severleri bir araya getirebilirsek bilgi ve dayanışma anlamında güzel işler çıkarmış oluruz.

Manisa merkezde benim bildiğim sürekli tur yapan yaklaşık 8-10 kişi var.

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.073
Bisiklet
Corratec
Manisa Merkezdeki arkadaşlarla diğer çevre ilçelerdeki bisiklet severleri bir araya getirebilirsek bilgi ve dayanışma anlamında güzel işler çıkarmış oluruz.

Manisa merkezde benim bildiğim sürekli tur yapan yaklaşık 8-10 kişi var.

mert türkmen

Aktif Üye
Tepki
46
valla burdada var ama adamlar bisiklet eskimesindiye evden indirmiyorlar her halde korkuyorlar bn ise hart hur ölümüne kulnırım tepe tepe durum böyle oluncada bulma zor oluyor birde harbin bi bulaşa blsek :D

Melih GÜLER

Aktif Üye
Tepki
9
05398586190 ben melih telefonumda bu ararsan goruşuruz ben yol bisikleti kullanıyorum manisada

Melih GÜLER

Aktif Üye
Tepki
9
sömestre için antreman yapmak istiyorum ama ciddi bir biçimde olacak manisadan antreman yapacak eleman arıyorum !!! Sömestrede manisada antreman yapacak yol bisikletli eleman