Manisa- Bergama YARDIM ve DESTEK...107 KM...

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında anlezgn tarafından paylaşıldı.

1. anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar. 20 nisan cumartesi günü sabah Manisa'dan yola çıkıp sırasıyla Menemen-Aliağa-Bergama güzergahı ile gitmeyi düşünüyorum. Toplam 107 km'lik bir tur olacak.Manisa'dan Menemen'e kadar bisikletimle Menemen'den Aliağa'ya kadar ise izbanla oradan Bergama'ya ise bisikletimle devam etmeyi düşündüm.

Manisa-Menemen=36 km
    Aliağa-Bergama=46 km

Bir önerisi tavsiyesi olan var mı? Birde izban a bisikletle binmem için illaki belirtilen saatler mi olması lazım?

2. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    o yol çok rüzgar alıyor, ben olsam güneye doğru giderdim :) (senin isim neydi...)

3. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    www.mapmyride.com 'da güzergahı çizerek inceleme yapabilirsin . O yolun Menemen - Aliağa arasını çok sürmüş bir sporcu olarak şunu söyleyebilir ki saatini denk getirirsen sert rüzgara kalmazsın , yine de bölgesel rüzgarları incelemek lazım . Gencelli- Aliağa civarındaki dağlarda rüzgardan elektrik enerjisi elde edildiğine göre rüzgarın hızının yüksek olma ihtimali büyük bir bölge .Ben rüzgarlara www.weather.com'dan bakıyorum .

anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    haklısın dostum dediğin doğru o yol baya bir rüzgar alıyor. güney daha sonra şimdi bergamaya gitmem lazım :)

anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler o güne kadar rüzgarları inceleyeceğim o sabah ki son duruma göre hareket edeceğim :)

6. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

biliyorum o yolu fakat baya bir yokuş var o yolda :) izban saatlerini denk getirebilirsem o şekilde gitmeyi düşünüyorum yaklaşık aynı km ye denk gelecek.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...