MANİSA - BALIKESİR-MANİSA ( 285 km.)

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Şuan için 2 kişi 22 Temmuz 2012 Pazar günü ( +1 kişi eklenebilir)

Rotamız
--------
D 565 üzerinden MANİSA-Yeniköy-Saruhanlı-İshakçelebi-Kapaklı-Akhisar-Gelenbe-Ayvacık-Selimiye-Pamukçu-Çayırhisar-BALIKESİR

Sabah gidiş-akşam geliş toplam 285 km.

Yola çıkış saati : Sabah 04.00-
Dönüş saati : Akşam 16.00-

Güzergah üzerindeki yol durumu ve tur ile ilgili tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Balıkesir'den bisikletçi dostlarla tanışmak isteriz.

Manisa'dan sevgi ve saygılar...

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin
Scudo

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Merhabalar. Pazartesi günü sınavım olmasa katılmayı ciddi ciddi düşünebilirdim. Uzun yola çıkacak arkadaşım olmadığından çıkamadım bisikleti aldığımdan beri. Belki bir sonraki sefere inşallah. Şimdiden iyi yolculuklar ve kazasız bir tur dilerim..

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
İyi dileklerin için teşekkür ederim Çağatay.Pazar günü için birer gün ara ile cumartesiye kadar antrenman yapıyorum.Dün akşam saat 21.15 de Manisadan Akhisar tarafına 41 km gidiş,40 dönüş toplam 81 km yol yaptım.Benzinliklerden öğrendiğim gece yarısı saat 2 ye kadar yol çok kalabalık özellikle tır ve kamyon ağırlıklı.Farkedilmek adına tam donanımlı olmak gerekiyor.
Bu gün dinlenme yarın tam tur Manisa-Akhisar 52+52= 104 km.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Size şimdiden kolay gelsin derim. Çünkü Akhisar'dan Balıkesir'e kadar bayağı rampa çıkacaksınız. Bazılarının eğimi % 10'un üzerinde.

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Allah nasip ederse Pazar günü tur sabah 4 te başlıyor.Akhisar ova ağırlıklı olduğu için metoya göre muhtemel sabah saati biraz rüzgarlı olucak.Serinlikte iyi bir tempo yakalayabilirsek Akhisar'a kadar işimiz rahat.Sonrası Balıkesir'e kadar inişli çıkışlı gelenbe sonrası bol rampalı baraj civarı keza yine aynı.Balıkesir girişinde bisikletçi dostlarımız bizleri karşılayacaklar.Tur sonrası anlatım ve fotoğraflarla görüşmek üzere.

Manisa'dan sevgi ve saygılar...

• Beğen
Tepkiler: sonerveozer

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Balıkesir'e saat kaçta varmayı planlıyorsunuz?Fırsat olursa karşılamaya ben de gelmek isterim.