Malum Bisiklet Seçimi Yardımı

Bekir EREN

Üye
Tepki
220
Bisiklet
Lapierre
Öncelikle forumda ilk konum ilk mesajım. Yeniyim denebilir. Ancak bisiklet araştırmalarım bir yıla yakındır var. burada okuduğum her bir mesajı dikkate alıyorum da diyebiliriz. birçok konuyu okuduğumu da söyleyebilirim. gelelim benim hikayeye. ilk olarak araştırarak sedona 311 e kadar verir gibi olduk ancak malum netten bisiklet alınmaz görmek binmek lazım diye düşünüyorum. malesef buradaki bayide bisiklet yoktu ancak alırsam getirebileceğini söyledi ve böylelikle yalan oldu.bu senede o modeli üretimden kaldırmışlar. ama araştırmalarım devam etti. merida mı alsam bianchi salcano mu alsam yada bunlar gibi birçok modeli markayı inceledim. şehir içi olacak büyük ihtimal ama arada da asfalt dışına çıkabileceğimi de düşündüm. ama yinede şehir modellerinde kalmayı kararlaştırdım. bu sene hatta inşallah bir ay içinde alacam. kararlıyım :) ama kararsızım.
Gelgelelim istediğim yardım kısmına benim sizden ricam carraronun sport 330 u nasıl bilirsiniz diye soracağım. (link)
yada trek fx 7.1 hangisi tercih edilmeli ne dersiniz??
yalnız ricam marka fanatikliğinden öte donanım olarak değerlendirir iseniz beni mutlu edersiniz.
Artık bende pedallamak istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.......:alkis::alkis::alkis::alkis:

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Öncelikle foruma hoş geldiniz. Umarım gönlünüzce vakit geçirirsiniz. Bence carraro sportive 330 ile trek fx7.1 arasında tercihinizi carraro dan yana kullanın derim. Trek büyük bir firma ama bence carraro daha güzel. Ayrıca donanım olarak değerlendirmemizi istemişsiniz. Bu da direk carraro sportive 330 u öne geçiriyor zaten. Ayrıca carraro bence görünüm olarak da trek den daha güzel. Ayrıca emin olun ki carraro nun üzerindeki schwalbe kojak lastiklerden de çok memnun kalacaksınız. Renk uyumu çok hoş şık bir bisiklet. Alacağınız bisiklet şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Bekir EREN

Üye
Tepki
220
Bisiklet
Lapierre
İlginiz için teşekkür ederim. Aldım sonunda anca 330 malesef kalmamış bisikletcim memnun kalacağımı ilerde geliştirebileceğimi söylereyerek 225 carraro verdi hoş bi bisiklette yaptık artık yollar bana ben bisikletime hasta :DDD