Malatya

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@eczalper

yok ben değildim o sıralarda istanbul semalarındaydım

Scudo

Hempel

Üye
Tepki
18
Evet arkadaslar bakalım kimler inonu üniversitesindenmis ben myo 1.sınıf isletme ögrencisiyim inonu ünide olan ve bu sporla ilgilenenler varsa buraya yazsınlar tanısalım sadece inonu üniversitesi olması sart degil malatya icindende sporla ilgilenenler varsa yazsınlar ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mrb ben malatya da değilim ama bu sene yazın o taraflara bi tur düşünüyorum inşallah denk gelirse tanışmak isterim... gerçi okuyomuşsun büyük ihtm. yazın malatya da olmazsın galiba.. neyse şimdiden ii pedallamalar görüşmek üzere

Hempel

Üye
Tepki
18
Dostum ben yazında buradayım insallah buraya gelirsinde beraber pedallama fırsatı yakalarız ne bizim ünide nede malatya icinde bu sporla ilgilenen birileri yok yada bu foruma takılmıyorlar :S Bende arkadaslarımı spora yönlendirmeye calısıyorum insallah bir kac kisi daha gelirde benimde planladıgım yazın nemrut dağı gezisi var yalnız bende simdiye kadar 50 km den fazla uzun yol yapmıs biri degilim ama dayanacagıma eminim kvvetli bir bünyem var :) umarım buraya geldiginde bir seyler yaparız bakalım daha birileri cıkacakmı burada veya bu yazın bu tarafa gelmeyi düsünen.

Hempel

Üye
Tepki
18
Arkadaslar canlanın biraz malatyada bu sporla ugrasanlar yokmu ?

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@selahattin ilhan

tamam dostum bizde 5 kişi bu hafta çok güzel bir tur yaptık... cumartesi ben müsaitim senden yanada problem yoksa tanışalım... hatta zaman ve hava iyi olursa tur bile yapabiliriz.....

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan
Tepki
8
valla kardeşim tabiki tanışalım ama ben mesaja yeni bakabildim bu gnde hava yağmurluydu bizde çıkamadık ama ben msn adresimi yazıyorum ibrahimselahattin@hotmail.com bence maillleşelim daha iyi olur mutlaka tanışalım ben güzel sanatlar lisesinde bağlama öğretmeniyim okulada beklerim gelebilirsin görüşmek üzere kendine iyi bak .

• Beğen

ercu2001

Aktif Üye
Tepki
56
@Hempel

var ..BEN varım ama kafama göre gezilere gidecek kimseyi bulamıyorum..Belkide buldum..ercu2001@hotmail.com Dialoğ kuralım

semeket

Aktif Üye
Tepki
106
arkadaşlar ben bir haber aldım sizler malatyada toplanıp gezi yapmışsınız :rolleyes: peki soruyorum şimdi nerede bu fotoğraflar nerede bu yollar lütfen çektiğiniz foto varsa ekleyebilir misiniz?

konya'dan ekrem...

• Beğen

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@semeket

küçük çaplı Gezi fotolarını çok fazla burada yayınlamıyorum ama senin için güzel bir ortaya karışık yapayım...

• Beğen