Maksimum 550 TL

Tepki
0
Arkadaşlar ilk mesajım Herkese Merhaba,

İşten-Eve(yol biraz bayır ve çakırlı) olarak kullanabileceğim bir bisiklet arıyorum. Sakarya da oturuyorum servisi olan bir marka arıyorum. Şimdilik aklıma Salcano Astro modeli yattı. Sizlerin önereceği bir marka-model varmıdır?

Scudo

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Bence Salcano alma, servisi var ama alanlardan şikayet çok son zamanlarda, onun yerine Sedona,Whistle,Kron bak bence. Bu saymış olduklarımda belirtmiş olsuğun bütçeye uygun bisikletler var...illaki servisi olsun istiyorsan özellikle Whistle'nin servis ağı geniştir, tüm bianchi servisleri aynı zamanda Whistle servisidir...

izzetatala

Üye
Tepki
3
bence geotech sherpa,neon,fun veya ascent modellerini düşün kalite ve servis ağıyla mükemmel bisikletler delta bisiklet garantisi ile

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
bende whistle var istersen bu adresten bakabilirsin detayları yazıyor.
(link)

umit akkus

Üye
Tepki
5
bende astro siparişi vermiştim yaklasık 16 gün önce. ancak alırken 1 2 gün içinde gelir vs diye söylenmişti. ardından bir hafta içinde gelecek denildi. aradan da uzunca zaman geçti hala ortalıkta olmayınca iptal ettim. aynı fiyat aralığında bisiklet arıyorum. yeni konu açmak yerine burayı takip edeceğim. astrodan vazgeçtim kron veya sedonadan bu fiyat aralığında bi model düşünüyorum şimdilik. teknik bilgi sahibi değilim salcanoya sözüm yok fakat astroyu bayinin lakayıt tavırlarından dolayı almayacağım.

Tepki
0
ayın 5 ine söz verdi. En geç 7 a olmazsa 10 unda gelir dendi. Bakalım.
Whistler tasiye edildi fiyatlarına baktım yüksek. sedona önerildi. Sakarya da alacağım yer yok. Net den alsam taksit olayı faiziyle çok oluyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
Düşünürseniz 18 inc amoeba hussar var 550 Tl ye verebilir.m parça listesi imzamda mevcut.

Tepki
0
Teşekkürler. 2 el düşünmüyorum. Yeni aldğımda da taksit yaparak alacağım zaten.

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Kron xc 250 ve Kron xc 500 çok yakında çıkacak xc250_450-xc500_550 lira olması bekleniyor diye duydum... onun dışında sedona 261 var 450 tl. ve borla 550 Tl civarında... Whistle nin wn alt modeli var550 Tl. Bianchi hero var 550 Tl. internetten almak pek mantıklı değil bence gözlerinizle bisikleti görüp inceleyerek almak daha güzel olur... öyle bir imkan yoksa Efor bisiklet var, aslı bisiklet var, erdoğanlar var,delta ve daha bir sürü sitesi olan tanınmış bisiklet satışı yapan firma var...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ortaç

umit akkus

Üye
Tepki
5
2010 sedonalardan borla ile 711 V nin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? Geçen yılkilerden 711 V'nin fiyatı çok uygun geldi bana.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
700 tl olması lazm 711-v nının 711-d ies 800 tl