Satıldı Maket otobüs,turum için satıyorum

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Tunahan_06 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pasasını yazın yapmayı düşündüğüm turda kullanmak için satıyorum,orjinal Mercedes-Benz Rietze 1:43 oranlarında maket otobüs,henüz iki hafta önce hediye olarak geldi fakat turuma kaynak bulmak için maalesef satmak zorundayım, linktekinin kırmızı renklisi, sadece bir kere kutusundan çıkardım üzerinde çizik dahi yok,tam anlamıyla sıfırdan farksız.
    Fiyat konusunu özelden görüşelim net istediğim bir şey yok,ama piyasada bulabileceğiniz en ucuz fiyattan daha aşağıda da verebilirim :)

http://shop.mercedes-benz.com.tr/product-travego-otobus-143/415.aspx

İlginizi Çekebilir

tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
PicsArt_09-19-07.51.55.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.