magura s33 mü, avid jucy 3-5 mi???

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
ARkadaşlar, tek parmak ile tekeri kitleme yapmak için hangi sistemi kullanmamı önerirsiniz??? Hatta mümkünse bunlardan daha uygun fiyatlı farklı modellere de açığım, tecrübelerinize sunuyorum;)

Scudo

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Selam magura hs33 pro lar burda vardır gayet iyi çalıştığını duymuştum işte burda link buyur
(link)
avid jucy 3-5 hakkında bir bilgim yok kusura bakma

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Seda

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Gayet güzel çalışmasa zaten fiyatı o kadar olmaz, mantıklı yaklaşırsak öyle de, kıyaslama yapmamız lazım, diğerleri nasıl acaba???

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Haklısın avidler duyduğum kadarıyla iyi magura yüksek performance için kulanıldığını duymuştum ne kadar doğru bılemem ama önemli olan asıl şu ne kadar para harcayabilirsin ve nerelerde kulanacaksın bunları düşünerek alırsan daha iyi olur
Not:Verdiğim bilgilerde bir yanlış varsa kusura bakmayın

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Öne juicy arkaya hs33 en güzel tercih olacaktır... Çünkü sürüş tarzında genelde arkayı kolayca kiltlemek önü se kontrollü kullanmak gerekiyor...

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Maguralar tekeri kitlemek için uygun diyorsanız onları almayı düşünüyorum. Yalnız önü de tek parmakla kitlemeyi düşünmüştüm, bunun için avid 3ler yeterli olcak mı??? Magurayı alırken tek kaygımjant yamulmasında bana sorun oluşturcak mı, veya alexrims supra jant modeli ile kullanırsam yamulma diye bi derdim olur mu??? çok soru oldu kusura bakmayın ama sağlam bi bisiklet toplamak istiyorum;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@eldorado

magura hs 33ler tek parmağınla tekeri kilitleyebilecek güce sahip bunun yanında avid juicy 3 ön freni kiliktenmiyor bir çok hidrolik disc frendeki gibi.ama senin önü kilitlemen gerekmiyor trialde genelde arka teker kullanılır. senin için en uygun ve en iyi kombinasyon arkaya hs33 öne juicy 3 olucaktır fakat çok büyük bir konuyada değinmek istiyorum senin dediğin jant yani supra bh gerçekten sağlam bir janttır ve amacıda fr/dh'dir ama sadece disc uyumludur.yani öne supra arkaya mavic xm 719 yapabilirsin ;) kolay gelsin...

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Gurkankas arkadaşım çok teşşekkür ederim, oldukça doyurucu bir bilgi vermişsin, bunun üzerine başka açıklama istemem artık, toplayacağım malzemeler belli oldu artık;) çok saol

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
bence maguranın hidrolik v frenleri dene trialciler için anında duruş için üretiliyormuş biraz geç bi öneri oldu ama kusura bakmayın