magura marta hidrolik nasıl konulur arkadaşlar?teknik bilgi lütfen...

Konu, 'Frenler' kısmında fatih çifçi tarafından paylaşıldı.

1. fatih çifçi

fatih çifçi Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    magura marta 2008 set aldım fakat hidroliğinin nasıl ve ne şekilde dolduracağım konusunda bilgim yok denecek kadar az önerileriniz sizdende dinlemek isterim...

2. enderyigit89

enderyigit89 Kıdemli Üye

Seviye:
    5 gündür kimse bişey yazmamış :eek: daha önce hiç magura kullanmadım shimano olsa yardım etmeye çalışırdım, şimdi yanlış bilgi vermeyelim :)

3. Y.Toygar

Y.Toygar Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı seti bende kullanmaktayım ama biraz karmaşık.. Kaçkar bisikletten Aydın abi ile konuşmalısın bence..

4. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    Hasan Çağri bunu beğendi.
    fatih çifçi

fatih çifçi Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    arkadaşlar çok teşekkür ederim bi arkadaşım yardımcı oldu çokta iyi öğrendim şükür zımba gibi frenelrim.Hasan arkadaşım teşekkürler....

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
upload_2016-4-22_9-53-23.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...