Magura Marta Disk Fren Seti

ibrahim26

Daimi Üye
Tepki
31
Magura Marta Disk Fren Seti

yaklasik bir yil kadar kullandigim marta sl fren setim satiliktir. urun ikinci eldir fakat pedler yeni degistirilmis ve hic kullanilmamistir. setin tek ihtiyaci arka frene yag eklenip ayarinin yapilmasi. sete rotorlar dahil degildir. isteyene uygun fiyata baska marka rotor ve rotor vidasi gonderebilirim. bu sekilde setin fiyati 370 lira. kargo aliciya aittir. eskisehire elden verebilirim.

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

Scudo

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Ön fren bağlantısı post mount olsaydı düşünebilirdim.
almayı düşünen arkadaşlarda buna dikkat etmeli fiyat çok iyi.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Sorduğum soruda lütfen maksat aranmasın ama fiyat gerçekden çok iyi.Satma nedeni nedir.Alana hayırlı olsun.
İyi forumlar...

ibrahim26

Daimi Üye
Tepki
31
@sadana

10 gun sonra yurtdisina cikiyorum ve acil nakite ihtiyacim var. mineral yag alip arka frenin yag ayariyla ugrasacak vaktim olmadigi icin bu haliyle, bu fiyati uygun gordum. eger arka freni ayarlarsam fiyata yansiyacaktir.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
İkisi birbirinden farklı bağlantı standartları ve birbirlerine uyumlu değiller... Bu sebeple dikkat etmek lazım...

http://www.pricepoint.com/images/TECH_pages/TECH_Disk_tab_type.jpg

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Post Mount bu fiyatın yanın da o kadar da sorun olmaz sanırım .30,00 TL ye dönüştürü bir aparatla bunu rahatlıkla ve sorunsuz kullanırsın.
İnanılmaz güzel bir fiyat hayırlı satışlar.

BURADAN BAKABİLİRSİN
(link)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@sadana

Evet çok sorun olmaz... Ama IS yi Post Mount a takarken bir büyük size rotor kullanmanız gerekiyor Magura da... Yani fren 160 lık ise dönüştürücü ile en az 180mm lik rotor uyumlu oluyor...