Satıldı Magura Louise BAT SL Rotor(Sıfır)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Barış Vahip tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Barış Vahip

Barış Vahip Misafir

Elimde 2010 model sıfır kutusunda Magura Louise BAT 180mm SL Rotor bulunmaktadır. Fren sadece arka frendir. Hiçbir şekilde bisiklete monte dahi edilmemiştir. Aldığım zaman büyük bir şevkle almıştım fakat bisikletimin geometrisinin arkaya 180mm'ye izin vermediğini öğrendim, o yüzden satıyorum. Şimdilik fiyatı 250 TL olup, az da olsa pazarlık payı vardır. Kargo - PTT kargo olmak suretiyle - tarafımdan karşılanacak olup, ayrıca İzmir içi elden teslim de yapılabilir. Tekliflerinizi bekliyorum. (ÖZEL MESAJ KISMI HENÜZ AÇIK DEĞİL SANIRIM, YENİ ÜYE OLDUM ÇÜNKÜ)

İlginizi Çekebilir

1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.