m beden forma arıyorum...

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
arkadaşlar m beden forma arıyorum marka model çok önemli değil sıfır yada ikinci el olabilir fakat temiz olması gerekli.bursadan satan arkadaşlar varsa daha iyi olur

Scudo

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
elimde kısa bi süre önce ASLI BİSİKLETten 100 liraya aldğm MERİDA marka forma var 5-6 kez giyilmiştir linktekının aynısıdr (link) 55 lira kargo bana ait

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
ilan güncel arkadaşlar uygun fiyatlı m beden forma aranıyor;)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
elimdeki formaları satmayı düsünmüyorum fakat dikkat etmeniz acısından bir noktayı elidmeki örnekleriyle belirtmek isterim.

Elimde 2 medium 1 small forma bulunuyor.

Shimano Medium 47,50cm koltukaltı mesafesi
Santini Medium 49,00cm koltukaltı mesafesi
Aslı (sedona) Small 49,00cm koltukaltı mesafesine sahip.

Yani demem odur ki farklı markalarda Mediumdan Medium'a fark olabiliyor hatta bazı markaların small ları başka markaların mediumu ile yakın ölçülere sahip olabiliyor. Eğer giydiğiniz ya da denediginiz bir forma varsa ölçüp onu da belirtirseniz ya da buldugunuz formada bu bilgileri sorarsanız süprizle karsılasmazsınız, aklınızda olsun =)

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Corratec
elimde delta takım forması var m beden ve neredeyse 3 kere giyildi düşünürseniz özelden haberleşelim

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
forma konusu çözüldü diyebiliriz sanırm?:):in:

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
(link)

(link). sahibinden .com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-giyim-koruma-asics-duotech-uzun-kollu-forma/detay

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
@fletcher

evet arkadaşlar forma için anlaştık eğer bir aksilik olursa burdan tekrar aramaya devam ederim.herkese teşekkürler;)