M-324 pedalı nasıl bilirsiniz?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Dostlar, M-324 pedal almaya niyetlendim. Ancak danışmak isterim bilene. Mantığım şu: Kilitlemenin riskli oldğu hallerde (yaya kalabalığı vs) tersten kullanmak... Yanlış mıyım? Bir de şu var: Ecnebi sitelerinde 70 dolar gibi fiyatlar var. Neden burada daha ucuz? 40 euro filan...

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
70 dolar yaklaşık 40€ eu eder zaten...ayrıca oldukça kaliteli ve performanslı bir pedaldır tavsiye olunur...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Şehir içi kullanım için biçilmiş kaftan ;). Kullanan ve çok memnun olan insanlar tanıyorum, görüşleri gayet olumlu. Rahatlıkla tavsiye edebilirim...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Arkadaşlar bahsettiğiniz pedalların fotoğrafı felan yokmu? Merak ettimde nasıl olduğunu? Uzun yolda kullanılmaz mı?
Sevgiler...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
valla resmini şimdi bulamıycam ama uzun yolda tabiki kullanılabilir çünkü bir taraflar kilitli diğer tarafları düz platform pedaldır...hatta citybike lar ve tur bisikleri için tasarlandıkları bile düşünülebilir...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Pedalımızın resmi internet sitesindeki yeri (link), resmi de aşağıda ;)
http://cycle.shimano-eu.com/media/images/cycling/products/actionsports/PD/PD-M324_popup_v1_m56577569830550919.jpg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Cumartesi Aslı Bisiklete (Sİrkeci) uğradım. Kalmadı, seneye inşallah dedi. Gerçi Yeşil'de falan olabilir ama, ayakkabılar da 100 dolar gibi başlıyor. Bilgiler de beni iyice gaza getirdi. Teşekkür.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Biraz ağır olması dışında (doğal olarak) gayet güzel bir pedal, şehir içi için arada spd pedal ayakkabılarını giymeye üşenenler için ideal...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

şu linki inceleyebilirsin..
(link)

bir de şuna bak
(link)

ayrıca
(link)
(link) adreslerini inceleyebilir yada 0 212 660 26 04 nolu telefondan metin bisiklete danışabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ulas

zeon 1580

Üye
Tepki
4

Yarışmıyorsan SPD olayı balon. Çok tehlikeli bence. Hiç yoktan düşer kafayı akıtırsın. İyi bir pedal al, devam et. SPD pedal ayakkabıyı da sattırıyor. Bence ilişme.
Olmadık yerde bu pedal yüzünden devrilip kolu bacağı zayi edeni gördüm. Aynı engeli ben güle oynaya aşarken SPD'ci yana seyirtti. Yıllardır binerim. Gerenk yok, derim.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Fikir özgürlüğü ne güzel bir şey..
Hadi bakalım işin içinden nasıl çıkacağız..SPD'ciler ve SPD karşıtları..
Selamlar, bol pedallı (pardon SPD'li) günler :)

• Beğen
Tepkiler: ulas

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Kullanıyorum memnunum :) ; aynen arkadaşların dediği gibi, yaya kalabalığı olan yerlerde veya kısa mesafede spd ayakkabı üşengeçliği için birebir.

The_doctor

Üye
Tepki
5
eger kaldıysa ank fırmalara bak derım 2 sınede bır sor.fırma ısmı yazmak ıstemıyorum bırı d ıle baslıyo bırı e ıle fıyatlarıda uygun dur D fırmasında 39 €
E firmasında 46 $ sevgiler

kendinize iyi bakın

• Beğen
Tepkiler: mayk

The_doctor

Üye
Tepki
5
spd pedaldan guzel bi sey yok su bısıklet sektorunde , % 30 -40 lara kadar performans saglıyor.bı kere hakımıyet artıyor. normal pedalla yapılamayan seyler yapılıyor.eger dusecegın varsa dusersın zaten.normal pedalda olasa,spd de olsa kalpiyede olsa bı sey farkaetmıyor yani.zaten bisiklet surmenin zevkli yanı bisiklet ten dusmek degilmi. ben en cok bisikleten dustugum zaman egleniyorum .cünkü kontrol dısı olan bır sey ve cok zevkli.ben boyle dusunuyorum.simdi diyeceksinki neresi guzel bisikletten dusmenin olaylara bı de tersten bak. arkadaslarınla gıdıyorsun bı yerede sen dusuyorsun hepsı durup sana bakıyor ve gulmeye baslıyo,tabı kı sende guluyorsun acaip bie şey sende aynısını yapıyorsun sonra. ödeşmiş oluyorsun
tabıkı bu dedıgım saka kaldıran bırı ıçın yok ben dusmem hıc resıl olmam dıyorsan pedal devam

kendınıze ıyı bakın

• Beğen
Tepkiler: mayk

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Spd tamamen avantajdır ben spd ile sadece 3 defa düştüm oda ilk aldığımzamandı...Ondan sonrada araziye spd siz asla girmedim bir bisikletin kontrolünü bu kadar arttıran bi sistem yoktur pedallar için... Spd sakattır diyen arkadaşlara yağmurda, çamurda bisiklete bidip ayağı pedaldan kayıp düşenleri felanda hatırlatmak isterim...

• Beğen
Tepkiler: The_doctor

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

Aslında Gürsel Abi iyi cevap vermiş :)

SPD kullanan yarışmacılara sesleniyorum (Pardon SPD cilere) Düşüyormuşşunuz :D
Arkadaşlar düşmeyin :eek:

Biraz önce bir konuda daha belirttim aşşağıdaki linkten bakabilirsiniz...

Lütfen açılan bir konu hakkında net bilgisi olmayanlar veya o konu hakkında yetersiz olanlar cevap yazmasın. Burada amacımız gır gır değil. Bilgi paylaşımıdır. Yetersiz bilgi değil. Sonra böyle alay konusu oluyor...

(link)

SPD kullananlar süs diye kullanmıyorlar. Haa ayrıca profesyonel sporcularımız bilmeden mi kullanıyor. Düşmek için mi?

The_doctor

Üye
Tepki
5
bence gırgır yapacak yaşı gectık sayın telaffuzunda bıle zorlandıgım zzyzx .bizde bilgilerimizi paylasıyoruz burada bence buraya herkes dusuncesını yazabılır (Lütfen açılan bir konu hakkında net bilgisi olmayanlar veya o konu hakkında yetersiz olanlar cevap yazmasın. Burada amacımız gır gır değil. Bilgi paylaşımıdır. Yetersiz bilgi değil. Sonra böyle alay konusu oluyor...) böyle bir ibare kullanmıssınız yalnıs olmus

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

Sayın Doktor Bey,

Neden bu kadar bozulduğunuzu anlayamadım. Mesajım yeterince açık ve net. Yanlış bilgi kullanıcıyı yanıltır. Önemli olan doğru ve net bilgidir değil mi? Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır öyle değil mi?

saygılar