lx fren bacakları - orta göbek

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
fren bacaklarının montaj vidaları körükleri ve fren kablolarının içinden geçtiği u metal kolları kullandım.. bunlar bisikletcilerde var ucuz parçalar :)
lx lerin altında kalan plastik parçalarda kırıklar vardı tamir ettim çok güzel oldu ters durudğu için hiç gözükmüyor ama ben yinede tamir ettim . metal kısınlarda çok küçük çizikler var.
30 tl çifti

orta göbek yıldız kesitli shimano bb es71 68e 113mm
bu da 10 tl
dostlar indirim istemeyiniz lütfen
(link)
(link)
(link)

Scudo

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
lx fren bacakları 25 tl orta göbek hala 10
ikisi beraber alınırsa 30 bırakırım
birisinin işine yarasın:)
gerçekten gayet güzel çalışıyorlar ve resimlerden daha güzeller .

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
bacaklar konusunda çifti 25 yazılmış yanlız çift derken biliyoruz ki sadece öndede çift bacak far yani ön arka çift mi diyorsun abi

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@cheyenne

evvvvet ben ön ve arkaya çift diyorum veya bir başka değişle ön çift arka çift hatta çift çift hepsisi 25 tl . batan geminin son malı
ne gereği vardıysa bacakların bir tanesinin altındaki kırk plastikle diyebilrim bir gün uğraştım uğraş desen 20 tlye uğraşılmaz yani öyle uğraştım . hatırası oldu alacak varsa alsın sırf bu yüzden her an vaz geçe bilrim satıştan. :D

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
abi kesin satamassan benii ara hemen alcam haa bölee olmadıı ama nesee kesinn haa:D

wanted

Üye
Tepki
7
abi yarın 3 te kjesin para yatmış olur tmm mı? ben nevzatın parayı yatırcam sen türkiş yurt içi kargo samsun yatırırsın.

wanted

Üye
Tepki
7
sl abi tmm daha sen yurt içi kargoya ver yarın ben parayı yatırınca sadece 5 ytl lx fren bacakları tmm mı? ararson y67arın.

wanted

Üye
Tepki
7
abi yarın samsu ntirkiş tmm mı? nevzat köseoglu 25 ytl okgörüşürüz

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
nevzatcım kargoyu yolladım engeç pazartesi elinde şubeden takip et şubeden alacaksın güle güle kullan.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
hayırlı olsun...;)