Lütfen yardımcı olur musunuz yarın almaya gidiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Egehan D. tarafından paylaşıldı.

1. Egehan D.

Egehan D. Yeni Üye

carraro force 520 modelını onerdıler 750 800 tl gıbı bı paraya alabılecegım , bütçem 1000 lıraya kadar ama zorlamak ıstemıyorum dağ bısıkletı sporuna yenı başlayacağım bısıklette ön arka hd fren dısk alımınyum kadro ve suntour masa var shımano vıtesler fılan nolur bı bılgı verın bu bısıklet ve marka hakkında pek yorum goremedım yorumlarınızı veyahut aynı rakamlarda başka bısıklet onerılerınızı bekliyorum saygılar

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...