Lütfen yardim edin

Ömer Nar

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Bursa niluferde yasiyorum genelde gittigim yol turu asfalt ve kaldirim hızlı ama ucuz bi bisiklet almak istiyorum en fazla 900 tl verebilirim(900 civarı da olabilir sizce ne alıyım?
Bisan speed 7500 olabilir mi yoksa onun fiyatında daha iyi bisikletler var mi ?

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
amortisör taşımayın ordan oraya derim madem amortisörlük bir güzergah kullanmayacaksınız. amortisörsüz bir model de alabilirsiniz. bu konuda içiniz rahat olsun. vites sayıları da kafanızı karıştırmasın. size en uygun 3-5 vitesi kullanır olacaksınız zamanla. içinize sinen bir bisiklet olması önemli. bisan 7500 modeli ben beğendim. ama seçenek isterseniz (link) modeli de inceleyebilirsiniz. şimdiden hayırlı olsun. aramıza hoş geldiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ömer Nar

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
carraronun modellerini inceleyebilrisin

Ömer Nar

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
@Mehmet Levent
yardım için teşekkürler sedona yol için diyor kaldırımda filan da iyidir sanırım ya ben çok 1000 tlye çıkmak da istemiyorum onun yerine sedona 300-s olabilir diye düşündüm ama sedona 300-s den daha iyi ama fiyatı aynı olan yada 300-s den daha iyi ama fiyat farkı az olan bi model var mı ?

800 tlye buldum speed 7500 u bisikletcim.comdan bide dedigim 300-s hizlimi ?

Carrarodan sehir icin ne onerirsiniz 0-900 arası

Carrarodan sehir icin ne onerirsiniz 0-900 arası

Tepki
4
İsim
gürk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
çok tecrübeli değilim ama nacizane fikrimi aktarayım:

yakın zamanda önü amortisörlü bir şehir bisikleti aldım ben de. benim aldığım model dağ bisikletine çok yakın olmasına rağmen küçük sarsıntılarda bile dağ bisikleti kadar konforlu hissetmediğimi gördüm. eğer kaldırım/çukur/engebe vs. sakınmadan binmek istersen yine de dağ bisikleti veya en azından önü amortisörlü bir bisiklet tercih etmelisin derim. ayrıca amortisörün yanı sıra lastik kalınlığı da konforu etkiliyor. bu yüzden aldığın bisiklet çok da ince tekerli olmasın. (bu tavsiyeleri verirken performanstan daha çok konforu tercih edeceğini tahmin ederek veriyorum.)

son olarak da hepsinden önemlisi, boyuna uygun olan bir bisiklet alman. bu yüzden de deneyerek alman en iyisi olacaktır.

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Salcano City Sport modellerine bakabilirsin.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
(link)

(link)

Ömer Nar

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Aslında çok engebeli alanlarda gitmiyicem çoğu zaman kaldırım ve yol iki şık arasında kaldım Bianchi touring 613 vs Sedona 300 sport frenleri bianchide mekanik disk
sedonada Tektro V-Brake 837 sizce hangisini alıyım( çamurlu yerlerde ve soğukta kullanmıyıcam)