lutfen yardım edım bana

karaordek

Üye
Tepki
4
arkadaslar ben 350 400 ytl ye kadar bır bısıklet almayı dusunuyorunm ama bisan aregon xt ıle bianchi hunter yada rap arasında taklıldım kaldım ne olur bana yardım edın. 1 de aregonu kımse tafsıe etmıyor nıcın? sımdıden cok sagolum

AREGON (link)
HUNTER (link)
RAP (link)

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
350 400 liraya bu çift yaylı ağır ve keyifsiz ve hiç bir özelliği olmayan bisikletler yerine Sedona Borla, Sedona Vitra yada Kron XC500 alabilirsin... Emin ol en az 2-3 kg daha hafif ve daha atak bisikletlerdir... Üçüde Aleminyum kadrolurdur ve bu sebeple daha hafiftirler. Ayrıca üçüde 21 viteslidir...

Senin yazdıkların ise çelik kadrolu ve çok çokl ağırdırlar. Arkalarındaki yaylar senin bisikletine rahatlıktan çok zamanla çıkardıkları arızalardan dolayı zahmet verecektir ve yorgunlukta cabası... Ayrıca bu bisikletler içinde AREGON XT ise 18 viteslidir...

• Beğen
Tepkiler: Doss

karaordek

Üye
Tepki
4
yardımlarını ıcın cok tesekkur ederım yazdıgınız 3 bısıkletıde arastırıp ıclerınden 1 ını almam gerek . kazasız pedal cevırmeler

djsalih

Üye
Tepki
2
AREGON,HUNTER,RAP 3 ünüde çöplük derim. paranı çöpe yatırmış olursun , H.çagrı arkdasımızın önerileri gerçekten çok hoş.

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
azıcık daha paran olursa amoeba scud hussar da güzel ama sedona borla, xc500 den biraz daha pahalı modeller.

ben sedona borla kullanıyorum gayet memnunum