lütfen acil yardim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serkan09 tarafından paylaşıldı.

1. serkan09

serkan09 Yeni Üye

Adı:
    serkan
    Merhaba salcano ng 750 hd ve carraro remix-d arasında kaldım sizce hangisini almalıyım. Lütfen bilgilendirin.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

@serkan09 içinize hangisi siniyorsa onu alın, çünkü her iki seçenekte aynı kategoride ürün olduğu için donanımlar hep aynı.

3. black245

black245 Yeni Üye

Adı:
    Bahadır
    Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    remix d yi önermem carraro force 500 deki gibi üstten geçirmişler o teller kadroyu çiziyor

4. Kürşatt

Kürşatt Kıdemli Üye

Adı:
    Kürşat
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bence iki seçenek arasında kalma çok daha seveceğin sağlam bisikletlerde var misal tecrübe etmiş olarak Cube' larada bak derim

5. sergen27

sergen27 Kıdemli Üye

Adı:
    Sergen Bağcı
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Salcano yerine sana çok uygun ve hidrolikli bisan xty 5400 veya 5600 öneririm. Gayet çok iyi bir bisiklet araştır bak fiyatıda çok uygun.

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...