Lüleburgaz Bisiklet Grubu-Lafod (lüleburgaz-dereköy gezisi)

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
selamlar lafod gezilerinizin sıkı takipçilerindenim Umut Al ile iyi tanışırız....
bizim İstanbulda dupnisayı görmeye niyatimiz var acaba güzargah konusunda yardımcı olabilirmisiniz...
teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim....

Scudo

Umut AL

Aktif Üye
Tepki
169
Teşekkür ederim Aytekin Abi. Sahi şu sahur baskını ne oldu..!
Size yardımcı olurum. Hiç sorun değil. En yakında görüşmek dileğiyle...yakın zamanda rotaları hazırlarım !

S

Sezgin ÇELİK

Misafir
Kirklarelİne Gelİyorsun Bana Haber Vermİyorsun GÖkhan Ayip Ya Çok ÜzÜldÜm Şİmdİ :'(

galipulusoy

Aktif Üye
Tepki
133
selam arkadaşlar. ben gelecek sene martta istanbul kadıköy kalkış yapıp tuna nehri kıyısına kadar gitme planım var. tuna nehri hangi kesimler de türkiye sınırı içerisin de kalıyor ve toplam mesafe nekadar olur sizce. ayrıca tren yoluna yakın olacak bir güzergah belirkemek istiyorum ama. otoyola yakın mı gitsem?

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
Kaynağından denize döküldüğü noktaya kadar Almanya, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Romanya, Moldova ve Ukrayna olmak üzere toplam 10 ülkenin topraklarını katetmektedir.

tuna nehri Türkiye en yakın bulgaristan-romanya arasında kalan kısmıdır oradan karadenıze dokulmektedir bir yanlışın var sanırım bu nehri kıyısına gitmen için bulgaristana giriş yapman gerekiyor...

• Beğen
Tepkiler: burak gezer