Louis Garneau Team 6.2

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Bu da benim yeni bisikletim
Duraace
FSA Carbon Aynakol
Ön arttırıcı ve zincir Ultegra
Jantlar Cane Creek
Louis Garneau Full Carbon Team Frame (1200 gr)

daha ne olsun, bir tek pedalım yok...
:)

(link)
(link)(link)(link)

Scudo

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Süper. Fuarda tüm modellerini incelemiştim, gerçekten dizayna çok özenenen bir firma.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Balkış

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
Bisikletinizi güle güle kullanın, çok şık duruyor. Yıllardan beri triatlon suitlerini kullandığım için Louis Garneau'ya sempatim vardır.
Ağırlığı ne kadar ?

• Beğen

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Ağırlık 7,8kg, Amerika'dan alındı, Louis Garneau Kanadalı bir şirket. Bisikleti Jitterly Joe's diye gerçek bir takım kullanıyor, tabii orijinalinde carbon jantlar var, Cane Creek Volos'u da antrenman jantı olarak veriyorlar, yine de ağırlık 1650gr, oldukça iyi sayılır, işin komik tarafı aldığım adamda iki tane çatal vardı, ikisini de gönderdi,

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Maaşallah güzel velespit güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin...

• Beğen

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@uyku evi

acaba banada yardımcı olurmsun bende bisiklet getirtmek istiyorum burdan bisiklet almak zor türkiyede çok pahalı abi acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmsiniz

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Nasıl aldınız? Oradan bir alıp getirdi mi, kargo ile mi getirttiniz? Gümrük olayını nasıl hallettiniz? Dışarıdan bisiklet almak isteyenler için tavsiyeleriniz nedir?

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
gümrük olayına felan takılmıyor abi ben hava limanında antalyada gümrük bölge müdrlğünün dibinde 4 sene çalıştım işler nasıl yürüyor çok iyi biliyorum ups yada amerikan şirekti yada başka bir şirketle paketin üstüne gift yazdırın fatura koydurmayın bakın bakalım gümrğüe takılıyormu

Tepki
27
ooo yee süper bişi :D hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileği ile.. ;)

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
arkadaşlar çok yakında makul fiyatlarla bisikletler getirteceğim, fiyatlar euro üzerinden değil dolar üzerinden ve ikinci el olacak, bisikletinizi kendiniz seçeceksiniz ve kaça mal olduğunu ve ne kadar karla satıldığını şeffaf olarak görebileceksiniz, böylece huzurlu bir alışveriş yaşanacak... küçük bir ön ödemeyle ebay üzerinden beğendiğiniz bisikleti alabileceksiniz, en geç 15 gün içinde, tabii bu sistemin rayına oturması için önce kendim deniyorum, umarım herkese yardımcı olabilirim,