Logo Tasarımım

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
114
Cogu arkadas Banner yapmıs logo diye ben grafikli logo yapmak istedim farklı calısmalarım oldu ekliyorum

NOT: Yazı tiplerinde hosunuza gitmeyen varsa solerseniz degistiririm
http://img503.imageshack.us/img503/6687/bisikletforumlogosm2.png

http://img102.imageshack.us/img102/2508/bisikletforumlohodv7.png

Scudo

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
114
Sanırım benimkiler beyenilmedi sadece kılıc reis adminimiz bir tesekkur yazmıs

• Beğen
Tepkiler: semrta

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.204
@Jr.BMX

Yüreğine sağlık,

Bu logolar'da güzel olmuş,Forum için yapılan tüm çalışmalar bizim gözümüzde hepsi çok değerlidir;) ,bilmeni isterim..

Saygılar...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
Jr. kardeş merak etme bizim sitemizde verilen her emeğe saygı vardır :). Eline sağlık en azından bizim için vakit ayırmışsın bu önemli bir şey.
Ben ilk başta yorum yazacaktım ancak daha sonra yanlış anlaşılabilir diyerek caydım. Madem öyle yazayım :).
Tasarımların güzel ancak logolar bir yerden alıntıymış gibi duruyor, o yüzden bana pek sıcak gelmedi.
Bir de bu sıcak ortam için biraz katı fontlar seçmişsin ;), daha yumuşak, sempatik fontlar kullanabilirsin (bkz. Önder Abi'nin imzasındaki grafik.). Ayrıca fontları Türkçe'leştirebilirsen daha şık olurlar. BISIKLET yerine Bisiklet yaz mesela... Cevrilen pedal değil de Çevrilen pedal olsun :)... Yoksa çalışmaların gayet başarılı...

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
114
Yok Ben gayet yorumlara acıgım kotude iyide olsun tesekkurlere tesekkur ederim halil abi sende yorumunu acık belirttigin icin cok sevindim yanlıslarımı ogrenmek benim icin cok guzel bir bilgi cunku yanlısları duzelterek ben ilerlerim bu konuda evet logolar baska yerden alıntı daha kendim grafik cizmeye baslıyamadıgım icin alıntı yapıyorum

Firochromis

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Fırat Çıngı
Bisiklet
Diğer
Slogan çarpıcı olmuş. Gerçekten de bizim forumda en aktif bölümler genelde gezilerle ilgili olanlar oluyor. Yani "bisiklet sahibi" değil; "bisiklet kullanan" bir forumuz. Bunu yakalamış olman çok güzel bence. Bunun dışında Halil'in söylediklerine katılmak zorundayım. Logoyu başka biryerden izin alarak aldıysan sorun yok ama daha sıcak renkler ve daha sıcak bir font daha hoş olur.

Ama ne olursa olsun, bir forum kullanıcısı olarak emeğin için teşekkür ederim.

Saygılar

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bence de gayet güzel olmuş.Teşekkürler:)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
333
güzel olmuş devamını bekleriz çalışmalarının

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.913
Bisiklet
Lapierre
eline sağlık güzel olmuş.devamını bekliyoruz.:D alevli falan yanan bir bisiklet mesela.

nasıl olur?

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
114
Düşünce güzel valla ama ben grafik cizemiyorum yaratamıyorum genelde hep alıntı yapıyorum birkac duzenlemeyle..

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
603
Düşünce güzel valla ama ben grafik cizemiyorum yaratamıyorum genelde hep alıntı yapıyorum birkac duzenlemeyle..
abi sen gene yapıyon yaw ben onu bile yapamıyom bunun bi yolu yordamı warmı

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
785
@Jr.BMX

alintida olsa, hic uretmemektense uretmek daha iyi
tebrik ediyorum calismalarin icin.
guzel duzenleme yapmissin o zaman mi diyim :)

Yukarı Alt