lastik tavsiyesi

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında lalamustafa tarafından paylaşıldı.

1. lalamustafa

lalamustafa Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar selamlar. Çoğunlukla asvalt yolda bisiklet sürüyorum.Kısa süreli toprak yada stbalize yola da giriş yapıyorum. şu 3 lastikde karar vermek istiyorum.sizce hangisi daha uygundur. yada tavsiye edebileceğiniz başka lastik varmı ?

Schwalbe Marathon Touring Bike Wired GreenGuard Commuter Tyre Black Reflex teki 33 dolar
    Schwalbe Marathon Plus Road Tyre - Smart Guard teki 31 dolar
    Schwalbe Marathon Supreme Touring Tyre teki 60 dolar

2. Yunus Emree

Yunus Emree Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ölçü ve lastikten neler beklediğiniz de önemli.

lalamustafa

lalamustafa Yeni Üye

Seviye:
    26 inc teker çapım var. ortalama haftada 100 km yapıyorum.beklentim :) fazla bişi yok .

4. EmrePamukçu

EmrePamukçu Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Selamlar, ben de lastik bakmaktayim. Bana. Onerilen Maxxis DETONATOR26*1.50 veya 26*1.75 Dış Lastik, aradaki fark kiloya endeksli. Bir de mtb bisiklette goze hitap etmesi.

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2017-5-5_22-41-4.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...